Zamknij

Brazylia - Belgia: transmisja NA ŻYWO online i w TV. Gdzie oglądać mecz?

Redakcja
06.07.2018 11:29
Brazylia - Belgia: transmisja NA ŻYWO online i w TV. Gdzie oglądać mecz?
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Brazylia - Belgia: transmisja online i w telewizji. Gdzie, kiedy i o której drugi mecz w 1/4 finału mundialu 2018? Na to pytanie, z uwagi na zbliżającą się rywalizację, poszukuje odpowiedzi wiele osób. Sprawdzamy informacje o transmisji Brazylia - Belgia na żywo w TV oraz streamie w internecie.

Mecz Brazylia - Belgia w 1/4 finału mundialu 2018, odbędzie się w piątek, 6 lipca na Kazań Arena. Początek długo wyczekiwanego pojedynku o godzinie 20:00. Gdzie, kiedy i o której oglądać? Sprawdzamy informacje o transmisji Brazylia - Belgia na żywo w telewizji oraz streamie online.

» Mundial 2018: mecze dzisiaj - kto gra 6 lipca? [TERMINARZ, GODZINY] «

Brazylia - Belgia: TRANSMISJA na żywo w TV. O której mecz?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą śledzić mecze zwycięskich drużyn w 1/4 finału mundialu. Przewidziana jest transmisja Brazylia - Belgia na żywo. W TV mecz będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Start o godzinie 19:50. Z kolei studio przedmeczowe w TVP 1 rozpocznie się o 19:45, a w TVP Sport o 19:30. Transmisję meczu Brazylia - Belgia komentować będą Jacek Laskowski oraz Radosław Gilewicz. 

Niewątpliwie wieczorny pojedynek wywoła wiele emocji. W końcu zarówno Brazylia, jak i Belgia to dwa bardzo mocne zespoły na mundialu. Do tej pory każda z drużyn w ramach MŚ rozegrała cztery mecze. Brazylia w pierwszej kolejce zremisowała ze Szwajcarią (1:1), a następnie pokonała Kostarykę (2:0) i Serbię (2:0). W ostatnim czwartym meczu wygrała z Meksykiem (2:0). Z kolei Belgia na swoim koncie ma wygrany mecz z Panamą (3:0), Tunezją (5:2) oraz Anglią (1:0). W meczu w 1/8 finału pokonała Japonię (3:2).

Mecz Brazylia - Belgia online. Gdzie oglądać na żywo w internecie?

Długo wyczekiwany pojedynek będzie można obejrzeć także na żywo w internecie. Mecz Brazylia - Belgia online dostępny będzie na stronie: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Początek transmisji o 19:50.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Brazylia - Belgia?

Liczba głosów:

Przypominamy, że na początku było osiem grup mundialu, po cztery drużyny w każdej (łącznie 32 zespoły). Po rozegranych pojedynkach dwie drużyny z każdej grupy wyszły ze swoich grup i znalazły się w 1/8 finału. Dalej zwycięskie drużyny przeszły do ćwierćfinałów. Po rozgrywkach w 1/4 finału MŚ odbędzie się półfinał, aż w końcu najlepsze zespoły znajdą się w finale.

RadioZET.pl/JW