Zamknij

Brazylia - USA: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać na żywo?

Redakcja
28.09.2018 10:14
Brazylia - USA: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać na żywo?
fot. Polska Press/East News

Gdzie oglądać mecz Brazylia - USA na żywo? Siatkarskie spotkanie odbędzie się w piątek, 28 września. Obie drużyny, po wygranych pojedynkach z Rosją, mają już zapewniony awans do półfinału. Wynik starcia zadecyduje o tym, który z zespołów zajmie pierwsze miejsce w grupie I MŚ w siatkówce. Sprawdzamy informacje na temat transmisji Brazylia - USA w TV oraz streamie w internecie.

Mecz Brazylia - USA, MŚ siatkarzy 2018: transmisja na żywo. Kiedy oglądać siatkarski pojedynek? O której godzinie mecz? Gdzie obejrzeć w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Brazylia - USA: na żywo - transmisja w TV. O której mecz?

Mecz Brazylia - USA na żywo będzie można oglądać w piątek, 28 września. Siatkarskie spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:50. Z kolei studio przedmeczowe wystartuje o 16:00. Transmisja meczu Brazylia - USA w TV dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Starcie Brazylia - USA z pewnością wywoła wiele emocji. Obie drużyny, po wygranych pojedynkach z Rosją (Brazylia - Rosja 3:2, USA - Rosja 3:0), mają już zapewniony awans do półfinału. Wynik meczu zadecyduje o tym, który z zespołów zajmie pierwsze miejsce w grupie I MŚ w siatkówce. Przypominamy, że półfinały odbędą się w sobotę, 29 września.

Mecz Brazylia - USA: online. Gdzie oglądać w internecie?

Piątkowy pojedynek będzie można obejrzeć także online. Transmisja meczu Brazylia - USA dostępna będzie na platformie Ipla.tv. Cena od 5 zł za dostęp jednorazowy.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Brazylia - USA?

Liczba głosów:

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 rozpoczęły się 9 września 2018 roku. W trzeciej rundzie, która odbędzie się między 26 a 28 września, mecze rozegra 6 drużyn, z czego dwie, które uzyskały najgorszy wynik, odpadną. Następnie, 29 września, będą półfinały. Z kolei dzień później będzie mieć miejsce finał.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW