Zamknij

Bryan Adams w Polsce 2019 - BILETY, data i miejsce koncertów [CENA]

Redakcja
24.01.2019 11:08
Bryan Adams w Polsce 2019 - BILETY, data i miejsce koncertu [CENA]
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EASTNEWS

Bryan Adams w Polsce w 2019 - koncerty kanadyjskiego piosenkarza zostały oficjalnie potwierdzone! Artysta wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej "Shine A Light Tour" promującej jego nową studyjną płytę. Kiedy odbędą się muzyczne wydarzenia i gdzie? Informacje o cenach biletów na koncerty Bryana Adamsa w Polsce 2019, dacie i miejscu imprez, zamieszczamy poniżej.

Bryan Adams w Polsce 2019 - kiedy odbędą się koncerty kanadyjskiego piosenkarza? Gdzie muzyczne wydarzenia będą mieć miejsce? W jakiej cenie i od kiedy można nabyć wejściówki? Sprawdzamy informacje o koncertach Bryana Adamsa w Gdańsku i Wrocławiu 2019 - cena biletów, data i miejsce.

Kiedy i gdzie koncerty Bryana Adamsa w Polsce 2019? [DATA, MIEJSCE]

Kiedy koncerty Bryana Adamsa w Polsce 2019? Informacji na ten temat szuka wielu fanów artysty. Kanadyjski piosenkarz przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy koncertowej "Shine A Light Tour" promującej jego nową studyjną płytę, której premiera zapowiedziana jest na 1 marca i zagra aż dwa razy! Koncerty Bryana Adamsa w Polsce 2019 odbędą się w piątek, 21 czerwca oraz dzień później, w sobotę 22 czerwca. Pierwsze wydarzenie będzie mieć miejsc w Hali Ergo Arena znajdującej się na granicy Sopotu i Gdańska (plac Dwóch Miast 1), a druga impreza zaplanowana jest w Pergoli obok wrocławskiej Hali Stulecia.

Tak jak wspominaliśmy powyżej - koncerty Bryana Adamsa w Gdańsku 2019, promować będzie jego najnowszą płytę "Shine A Light". Będzie to już jego czternasty studyjny album. Promuje go utwór o tym samym tytule, który powstał we współpracy z Edem Sheeranem.

Bryan Adams 2019 w Gdańsku i Wrocławiu: BILETY. Od kiedy w sprzedaży? [CENA]

Bilety na koncerty Bryana Adamsa w Polsce 2019 trafią do sprzedaży w poniedziałek, 28 stycznia o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl.

Ceny biletów na koncerty Bryana Adamsa w Gdańsku i Wrocławiu 2019 nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie informacja na temat cen wejściówek zostanie udostępniona w dniu rozpoczęcia się sprzedaży biletów. 

RadioZET.pl/JW