Zamknij

BrzydUla 2 - kiedy emisja nowych odcinków serialu? [PREMIERA, OBSADA]

Jolanta Waligóra
08.06.2020 13:26
BrzydUla 2 - kiedy emisja nowych odcinków serialu? [PREMIERA, OBSADA]
fot. RAFAL MESZKA/East News

Kiedy "BrzydUla 2"? Choć wiele informacji na temat serialu owianych jest jeszcze tajemnica, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że do serialu powróci tytułowa BrzydUla, czyli Julia Kamińska. Kogo jeszcze zobaczymy i o czym będzie nowa seria? Sprawdzamy datę premiery 2. sezonu "BrzydUli", obsadę i nie tylko.

"BrzydUla", 2 sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu? Kto zagra w nowej części? Czy powrócą znani wszystkim bohaterowie? O czym będzie druga seria? Sprawdzamy, co już wiadomo na temat serialu "BrzydUla 2" - data premiery, obsada, opis fabuły.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

BrzydUla 2 - kiedy emisja nowych odcinków serialu? [DATA PREMIERY]

Kiedy "BrzydUla 2"? Serial wraca na antenę po 10 latach przerwy! Informację o wznowieniu produkcji zamieścił Piotr Jasek, scenarzysta "BrzydUli" w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikował zdjęcie części scenariusza, co wywołało falę pozytywnych komentarzy, a fani nie kryli zaskoczenia. Wpis opatrzył hashtagami "brzydula 2", "wielki dramat", "cdn", "powrót bohaterów", "fremantlemedia". Zdjęcie na swoim profilu zamieściła także Julia Kamińska, odtwórczyni tytułowej roli BrzydUli.

Fani serialu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie znana jest jeszcze dokładna data premiery 2. sezonu "BrzydUli". Wiadomo jednak, że serial pojawi się na antenie TVN jesienią 2020 roku.

BrzydUla, sezon 2 - obsada, opis fabuły, informacje

Pojawienie się informacji na temat kontynuacji popularnego serialu, wywołało falę pytań. Fani zastanawiają się przede wszystkim, kto znajdzie się w obsadzie sezonu 2. "BrzydUli" i czy powróci słynna Violetta Kubasińska (Małgorzata Socha), a wraz z nią jej kultowe teksty.

BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, kiedy spodziewać się nowych odcinków serialu

Na razie wiadomo, że w serialu zagra Julia Kamińska, która wcieli się w rolę Uli Cieplak. W pierwszej serii bohaterka jednak przeszła metamorfozę i z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem, dlatego trudno sobie wyobrazić, w jakiej roli pojawi się tym razem. 

Jak podaje Super Express, do obsady "BrzydUli 2" dołączyli także m.in. Filip Bobek (jako Marek), Małgorzata Socha (Violetta), Maja Hirsch (Paulina). Ponadto w drugiej części serialu mają pojawić się także nowe twarze, tj. Karol Pochecia oraz Marcin Rogacewicz.

Po opublikowaniu szczegółowych informacji na temat obsady serialu "BrzydUla 2" zamieścimy je w tym artykule.

RadioZET.pl/JW