BrzydUla 2 - kiedy nowy sezon serialu? [PREMIERA, OBSADA, FABUŁA]

14.11.2018 15:14

Kiedy "BrzydUla 2"? Choć data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana, to już wiele źródeł spekuluje na temat tego, kiedy nowe odcinki mogą trafić na antenę. Wiadomo, że do serialu powróci tytułowa BrzydUla, czyli Julia Kamińska. Kogo jeszcze zobaczymy i o czym będzie nowa seria? Sprawdzamy, co wiadomo o 2. sezonie serialu "BrzydUla".

BrzydUla 2 - kiedy nowy sezon serialu? [PREMIERA, OBSADA, FABUŁA] fot. RAFAL MESZKA/East News

"BrzydUla", 2 sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu? Kto zagra w nowej części? Czy powrócą znani wszystkim bohaterowie? O czym będzie druga seria? Sprawdzamy, co już wiadomo na temat serialu "BrzydUla 2" - data premiery, obsada, opis fabuły.

"BrzydUla 2" - kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Kiedy "BrzydUla 2"? Serial wraca na antenę po 10 latach przerwy! Informację o wznowieniu produkcji zamieścił Piotr Jasek, scenarzysta "BrzydUli" w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikował zdjęcie części scenariusza, co wywołało falę pozytywnych komentarzy, a fani nie kryli zaskoczenia. Wpis opatrzył hashtagami "brzydula 2", "wielki dramat", "cdn", "powrót bohaterów", "fremantlemedia". Zdjęcie na swoim profilu zamieściła także Julia Kamińska, odtwórczyni tytułowej roli BrzydUli.

Fani serialu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie znana jest jeszcze data premiery 2. sezonu "BrzydUli". Pojawiają się jednak spekulacje, że nowa seria może pojawić się na antenie na jesieni 2019 roku. Czy kultowy serial zobaczymy w jesiennej ramówce TVN? Tego dowiemy się już niebawem. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"BrzydUla", sezon 2 - obsada, opis fabuły, informacje

Pojawienie się informacji na temat kontynuacji popularnego serialu, wywołało falę pytań. Fani zastanawiają się przede wszystkim, kto znajdzie się w obsadzie sezonu 2. "BrzydUli" i czy powróci słynna Violetta Kubasińska (Małgorzata Socha), a wraz z nią jej kultowe teksty.

Na razie wiadomo, że w serialu zagra Julia Kamińska, która wcieli się w rolę Uli Cieplak. W pierwszej serii bohaterka jednak przeszła metamorfozę i z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem, dlatego trudno sobie wyobrazić, w jakiej roli pojawi się tym razem. Ponadto wiadomo, że w rolę Violetty Kubasińskiej nie wcieli się już Małgorzata Socha. Nadal nie pojawiła się jednak informacja na temat tego, czy w kontynuacji zobaczymy Filipa Bobka (Marka Dobrzańsiego) albo projektanta Pshemko (Jacek Braciak).

Po pojawieniu się szczegółowych informacji na temat obsady serialu "BrzydUla 2" zamieścimy je w tym artykule.

RadioZET.pl/JW

Oceń