Zamknij

BrzydUla 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [OBSADA, ZWIASTUN]

01.10.2020 12:03
BrzydUla 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. RAFAL MESZKA/East News

Kiedy "BrzydUla 2"? Dla wszystkich fanów popularnego serialu, mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o drugiej serii produkcji są już znane. Wiadomo m.in., że do serialu powróci tytułowa BrzydUla, czyli Julia Kamińska. Kogo jeszcze zobaczymy i o czym będzie nowa seria? Sprawdzamy datę premiery 2. sezonu "BrzydUli", obsadę, zwiastun i nie tylko.

"BrzydUla", 2 sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu? Kto zagra w nowej części? Czy powrócą znani wszystkim bohaterowie? O czym będzie druga seria? Sprawdzamy, co już wiadomo na temat serialu "BrzydUla 2" - data premiery, obsada, opis fabuły.

Brzydula 2 - ile odcinków, ile trwają poszczególne epizody i do kiedy emisja w telewizji?

BrzydUla 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA PREMIERY]

Kiedy "BrzydUla 2"? Serial wraca na antenę po 10 latach przerwy! Informację o wznowieniu produkcji zamieścił Piotr Jasek, scenarzysta "BrzydUli" w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikował zdjęcie części scenariusza, co wywołało falę pozytywnych komentarzy, a fani nie kryli zaskoczenia. Wpis opatrzył hashtagami "brzydula 2", "wielki dramat", "cdn", "powrót bohaterów", "fremantlemedia". Zdjęcie na swoim profilu zamieściła także Julia Kamińska, odtwórczyni tytułowej roli BrzydUli.

Data premiery 2. sezonu "BrzydUli" jest już znana. Serial na antenie TVN7 zadebiutuje na jesieni 2020 roku, a dokładniej 5 października. Kolejne odcinki serialu "BrzydUla 2" będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30 w TVN7.

BrzydUla 2 - POWTÓRKI: kiedy, o której, gdzie oglądać w TV i online?

BrzydUla, 2. sezon - obsada, zwiastun, opis fabuły, informacje

Pojawienie się informacji na temat kontynuacji popularnego serialu, wywołało falę pytań. Fani zastanawiają się przede wszystkim, kto znajdzie się w obsadzie sezonu 2. "BrzydUli" i czy powróci słynna Violetta Kubasińska (Małgorzata Socha), a wraz z nią jej kultowe teksty.

BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, kiedy spodziewać się nowych odcinków serialu

Wiadomo, że w serialu zagra Julia Kamińska, która wcieli się w rolę Uli Cieplak. Przypomnijmy, że w pierwszej serii bohaterka przeszła metamorfozę i z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem.

Do obsady "BrzydUli 2" dołączyli także m.in. Filip Bobek (jako Marek), Małgorzata Socha (Violetta), Maja Hirsch (Paulina). Ponadto w drugiej części serialu mają pojawić się także nowe twarze, tj. Karol Pochecia oraz Marcin Rogacewicz.

Do obsady serialu nie powróci jednak Jacek Braciak, który dotychczas wcielał się w uwielbianego przez wszystkich widzów Pshemko. Zamiast niego natomiast zobaczymy Piotra Roguckiego i Rafała Mohra. Aktorzy wcielą się w nowych projektantów Sławo & Miro.

Poniżej zamieszczamy zwiastun "BrzydUli 2". W krótkiej zapowiedzi widzimy żonę Marka, Ulę, która postanowiła poświęcić się rodzinie, a karierę odsunęła na dalszy plan. Wszystko się może jednak skomplikować, gdy na horyzoncie pojawi się nowa asystentka Prezesa Dobrzańskiego. 

RadioZET.pl