Zamknij

Burger Drwala 2019/20 - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonald's? [DATA]

Jolanta Waligóra
31.01.2020 14:31
Burger Drwala 2019/20 - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonalds? DATA
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Do kiedy Burger Drwala w McDonald's 2019/2020? Produkty z tegorocznej edycji "Lepsza strona zimy" m.in. drwal z wołowiną, drwal wege czy frytki zakręcone, trafiły do oferty McDonald's 20 listopada. Akcja ta będzie trwać jednak określony czas. Sprawdzamy, co już wiadomo i przedstawiamy, do kiedy Kanapka Drwala dostępna będzie w ofercie McDonald's.

Kanapka Drwala 2019/2020 - do kiedy Burger Drwala w ofercie McDonald's? Jaka jest jego cena? Jakie ma składniki? Odpowiadamy na często zadawane pytania, przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, do kiedy Burger Drwala w McDonald's 2019/20.

Burger Drwala 2019/20 - do kiedy Kanapka Drwala w McDonald's?

Do kiedy Kanapka Drwala w McDonald's 2019/20? Choć produkty z tegorocznej edycji akcji "Lepsza strona zimy" stosunkowo niedawno trafiły do oferty restauracji, to już teraz wielu smakoszy, a przede wszystkim te osoby, które nie zdążyły jeszcze spróbować burgera, szukają w sieci informacji na temat zakończenia promocji.

Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Niestety McDonald's nie opublikował jeszcze żadnej informacji na temat tego, do kiedy Burger Drwala 2019/2020 w ofercie. Jeśli tylko pojawi się jakaś wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

AKTUALIZACJA - Burger Drwala i produkty "Lepsza strony zimy" dostępne będą w McDonald's do środy, 5 lutego 2020.

Kanapka Drwala w McDonald's 2019 - cena, skład, informacje

Produkty "Lepsza strona zimy" (drwal wege, drwal kurczak, drwal wołowina, drwal na ostro, drwal podwójny, frytki zakręcone, chrupserki), trafiły do sprzedaży 20 listopada. Cena Burgera Drwala zależy od wybranej restauracji i wynosi około 15 zł. Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

Kanapka Drwala 2019 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁAD]

RadioZET.pl/JW