Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Burger Drwala - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonald's 2018?

23.11.2018 17:48

Do kiedy Burger Drwala w McDonald's 2018? Produkty z tegorocznej edycji "Lepsza strona zimy" m.in. Kanapka Drwala, Burger Zbójnicki, frytki zakręcone, trafiły do oferty McDonald's 21 listopada. Akcja ta będzie trwać jednak określony czas. Sprawdzamy, czy wiadomo już, do kiedy kultowa kanapka będzie w sprzedaży.

Burger Drwala - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonald's 2018? fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Kanapka Drwala 2018 - do kiedy Burger Drwala w ofercie McDonald's? Jaka jest jego cena? Jakie ma składniki? Odpowiadamy na często zadawane pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje.

Burger Drwala 2018 - do kiedy Kanapka Drwala w McDonald's?

Do kiedy Kanapka Drwala w McDonald's 2018? Choć produkty z tegorocznej edycji akcji "Lepsza strona zimy" stosunkowo niedawno trafiły do oferty restauracji, to wielu smakoszy, którzy nie zdążyli jeszcze spróbować burgera, szuka informacji na temat zakończenia promocji. Niestety McDonald's nie opublikował jeszcze żadnej informacji na temat tego, do kiedy Burger Drwala w ofercie. Jeśli tylko pojawi się jakaś wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypominamy, że ubiegłoroczna edycja zakończyła się w zimie br. Kultowa kanapka w ofercie restauracji dostępna była do lutego. Czy tak będzie i tym razem? Czekamy na informacje.

Kanapka Drwala w McDonald's 2018 - cena, składniki

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, do kiedy Kanapka Drwala McDonald's 2018. Po pojawieniu się oficjalnych informacji zamieścimy je w artykule.  

Produkty "Lepsza strona zimy" (Burger Drwala, Burger Drwala na ostro, burger zbójnicki, frytki zakręcone, chrupserki), trafiły do sprzedaży 21 listopada. Cena Burgera Drwala 2018 zależy od wybranej restauracji i wynosi około 15 zł. Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Burgera Drwala na ostro natomiast uzupełniają papryczki jalapeno oraz pikantny sos. 

RadioZET.pl/JW

Oceń