Zamknij

"Całe szczęście" - obsada, zwiastun, premiera. O czym będzie polski film?

Redakcja
07.03.2019 09:17
"Całe szczęście" - obsada, zwiastun, premiera. O czym będzie polski film?
fot. Youtube/NEXTFILMPL

Film "Całe szczęście" trafi do kin na początku marca, w Dzień Kobiet. W rolach głównych polskiej komedii romantycznej w reżyserii Tomasza Koneckiego wystąpią Roma Gąsiorowska oraz Piotr Adamczyk. O czym będzie nowa produkcja i na kiedy dokładnie zaplanowana jest premiera? Przedstawiamy zwiastun filmu "Całe szczęście", obsadę i opis fabuły.

"Całe szczęście" - kiedy premiera nowej polskiej komedii romantycznej? Kto zagra? O czym będzie? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o filmie "Całe szczęście" - zwiastun, obsada, data premiery, opis fabuły.

"Całe szczęście" - OBSADA i premiera filmu 

Kiedy film "Całe szczęście" w kinach? Dokładna data premiery nowej polskiej komedii romantycznej jest znana - produkcja trafi do kin w piątek, 8 marca 2019 roku, czyli w Dzień Kobiet. Za scenariusz odpowiedzialni są Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski, natomiast za reżyserię Tomasz Konecki ("Listy do M.3", "Lejdis", "Testosteron", "Ciało").

W obsadzie filmu "Całe szczęście" znalazły się największe polskie gwiazdy. W rolach głównych zobaczymy Romę Gąsiorowską (jako Marta) oraz Piotra Adamczyka (Robert). Ponadto zagrają m.in. Maksymilian Belcerowski (Filip), Marieta Żukowska, Joanna Liszowska, Tomasz Sapryk, Izabela Dąbrowska, Joachim Lamża, Jacek Borusiński. Co więcej, w filmie zadebiutowała Margaret, która też zaśpiewana tytułową piosenkę, którą napisała specjalnie na tę okazję.

Film "Całe szczęście": ZWIASTUN. O czym będzie nowa komedia?

Zwiastun filmu "Całe szczęście" został opublikowany. Zapowiedź komedii romantycznej zamieszczamy poniżej.

Opis filmu dystrybutora kino brzmi następująco: W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa, niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

RadioZET.pl/JW