Zamknij

Celine Dion w Polsce 2020 - BILETY: cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie koncert?

Karolina Piotrowska
02.10.2019 12:47
Celine Dion w Polsce 2020 - BILETY: cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie koncert?
fot. Rex Features/East News

Celine Dion w Polsce wystąpi w 2020 roku na dwóch koncertach w ramach trasy Courage World Tour - w Łodzi i w Krakowie. Na liście miast, które odwiedzi światowej sławy artystka, znalazły się również m.in. Praga, Budapeszt, Amsterdam, Wiedeń i inne. W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje dla fanów, którzy planują wybrać się na koncert Celine Dion w Polsce 2020: bilety, cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie odbędą się wydarzenia.

Celine Dion w Polsce 2020 - BILETY: cena, gdzie i od kiedy rozpocznie się sprzedaż oraz kiedy i gdzie koncert? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów artystki, czyli m.in. ile kosztują bilety na koncerty Celine Dion w Polsce 2020, kiedy i gdzie można kupić wejściówki oraz dokładną datę i miejsce wydarzeń.

Celine Dion w Polsce 2020 - BILETY: cena, gdzie i kiedy kupić wejściówki?

Bilety na koncerty Celine Dion w Polsce 2020 trafią do regularnej sprzedaży 4 października o godzinie 10.00. W otwartej przedsprzedaży będą dostępne dwa dni wcześniej. Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie eBilet.pl.

Dodatkowo dostępna będzie przedsprzedaż biletów na koncert Celine Dion w Polsce 2020 dla użytkowników Allegro Smart. Potrwa ona do czwartku, 3 października do godziny 22.00.

Znamy już również cenę biletów na koncerty Celine Dion w Polsce 2020. Zaczynają się one od 289 złotych za miejsce na trybunach. Za tak zwaną "płytę" trzeba będzie zapłacić od 578 złotych. 

Celine Dion wystąpi w Polsce. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

Kiedy i gdzie koncert Celine Dion w Polsce 2020? [DATA, MIEJSCE]

Celine Dion w Polsce 2020 wystąpi dokładnie w sobotę, 23 maja w Łodzi i poniedziałek, 25 maja w Krakowie. Koncerty odbędą się w ramach trasy Courage World Tour odpowiednio w Atlas Arenie w Łodzi oraz w TAURON Arenie Kraków. Światowej sławy artystka powróci do Polski po dwunastu latach.

Artystka powraca na największe areny koncertowe świata w fantastycznym stylu. Odwiedzi niemal setkę miast na kilku kontynentach! Po sześciu latach przerwy zaprezentuje publiczności swoje najnowsze anglojęzyczne wydawnictwo płytowe Céline Courage, które do sprzedaży trafi 15 listopada.

Ten niezwykle wyczekiwany album zapowiadają trzy nowe utwory: „Imperfections”, „Lying Down,” i „Courage”. Piosenki wskazują na nowy, ekscytujący kierunek twórczy Céline. Album Courage to eklektyczna mieszanka pięknych ballad i rytmicznych utworów.

Celine Dion wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty? [DATA, BILETY]

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP