Zamknij

Cena miłości: serial turecki - obsada i streszczenie telenoweli

Redakcja
23.08.2018 14:22
Cena Miłości: serial turecki - obsada i streszczenie telenoweli
fot. screen z youtube/Grażka

"Cena miłości" to serial turecki, który emitowany jest na TVP 2 od poniedziałku do piątku, o godzinie 13:05. Kto gra w nowej telenoweli i kto jest kim?Sprawdzamy obsadę serialu "Cena miłości" i streszczamy fabułę.

"Cena miłości": serial turecki - obsada i streszczenie fabuły. Kto gra? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej telenoweli.

» Rojst - kiedy premiera nowego serialu na Showmax? [OBSADA, ZWIASTUN] «

Cena miłości: serial turecki - obsada. Ko jest kim?

"Cena miłości" to nowy serial turecki, który emitowany jest na kanale TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 13:05. Głównymi bohaterami telenoweli są: Murat Yıldırım, który wciela się w rolę Sawasza Baldara oraz Nurgül Yeşilçay jako Yasemin. Ponadto w obsadzie serialu"Cena miłości" znaleźli się:

  • Belit Özükan jako Mużdże (przyjaciółka Yasemin, która ma romans z jej narzeczonym),
  • Caner Kurtaran jako Mahmet (były narzeczony Yasemin),
  • Ali Yigit jako Kemal (brat Sawasza),
  • Feride Cetin jako Cziczek (żona Kemala).

Cena miłości - streszczenie tureckiej telenoweli

Serial "Cena miłości" opowiada historię Yasemin oraz Sawasza. Yasemin to 29-letnia kobieta, która pracuje w agencji reklamowej. Z kolei Sawasz niedawno wrócił do Turcji po ukończeniu studiów z USA. Para, po tym, jak kobieta dowiedziała się, że narzeczony ją zdradza, spędziła razem noc. Mężczyzna od razu zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie, jednak na kolejne spotkanie będzie musiał trochę poczekać. Nie wie, że ukochana zaszła z nim w ciążę i urodziła syna.

W 1. odcinku "Cena miłości" zbliża się termin ślubu Yasemin z Mahmetem (Caner Kurtaran). Kobieta nie wie jednak, że jej narzeczony ma romans z jej przyjaciółką Mużde (Belit Özükan). Pewna dnia, chcąc zrobić niespodziankę mężczyźnie, Yasemin przychodzi do jego pracy i przyłapuje go na zdradzie. Zrozpaczona od razu zrywa z ukochanym. Z kolei Sawasz niedawno wrócił do Turcji po ukończeniu studiów w USA. Jego brat Kemal (Ali Yigit) żeni się z Cziczek (Feride Çetin), żeby zakończyć kłótnię pomiędzy rodzinami. W pierwszym epizodzie dowiadujemy się także, że brat Cziczek zabił męża siostry Sawasza. Od tej pory nad klanami wisi groźba zemsty rodowej.

» Drogi wolności - obsada i streszczenie nowego serialu TVP1. O czym jest? «

RadioZET.pl/JW