Zamknij

Cena wolności - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP?

01.07.2020 09:38
Cena wolności - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP?
fot. Youtube/HD trailer

Serial "Cena wolności" zadebiutuje w Telewizji Polskiej jeszcze w pierwszej połowie czerwca 2020 roku. Rosyjska produkcja będzie opowiadać podobną historię do serialu "Zniewolona", która okazała się prawdziwym hitem. Szczegóły dotyczące tego, ile odcinków ma "Cena wolności" i kiedy oglądać serial w TVP, można znaleźć poniżej.

Serial "Cena wolności" - ile odcinków ma serial TVP? Kiedy oglądać kolejne epizody produkcji? O której godzinie emisja w telewizji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma "Cena wolności" i kiedy oglądać serial w Telewizji Polskiej.

Cena wolności - ile odcinków ma serial TVP?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Cena wolności". Pierwszy sezon rosyjskiej produkcji liczy 18 odcinków, więc właśnie tyle wyemituje Telewizja Polska. 

Cena wolności, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu w TVP i czy będzie drugi sezon?

Serial Cena wolności - kiedy oglądać nowe odcinki w TVP? [DNI I GODZINY EMISJI]

Wiele osób zastanawia się także, kiedy oglądać serial "Cena wolności" i o której godzinie emitowane będą kolejne odcinki produkcji. Mamy dobre wiadomości - wszystkie informacje na ten temat zostały już opublikowane.

Wiadomo, że serial "Cena wolności" będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartków). Produkcja emitowana będzie o godzinie 20:35 w Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek "Cena wolności" będzie można oglądać w poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku.

Włoska rodzina - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP?

Rosyjska produkcja będzie opowiadać podobną historię do serialu "Zniewolona", która okazała się prawdziwym hitem. 

Wychowanka księcia Alieksieja Gołowina Polina, cieszy się jego miłością i korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku. Książę organizuje bal, na którym Polina być może znajdzie kandydata na męża. Podoba jej się Nikita Kazankow, syn generała. Ten oczarowany Poliną oświadcza się jej. Podczas balu zjawia się książę Siergiej, bratanek Gołowina, utracjusz, karciarz i hulaka. Popadł w długi i prosi księcia o wykup.

Zdenerwowany książę dostaje ataku serca. Bliski śmierci wzywa Borysa, notariusza pragnąc uwolnić Polinę z pańszczyzny. Borys zakochany w pańszczyźnianej dziewczynie Tatianie, podsuwa księciu do podpisu dokument uwalniający Tatianę. Książę czyni Borysa wykonawcą testamentu, w którym majątek zapisuje Polinie. Borys wykrada testament i ucieka z wyzwoloną Tatianą. Polina musi służyć w majątku, który ma nowych właścicieli - brzmi opis serialu "Cena wolności" na portalu Telemagazyn.pl.

Cena wolności - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał serialu? [STRESZCZENIE 18. ODCINKA]

RadioZET.pl/JW