Zamknij

Cena wolności, odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [20.06]

19.06.2020 09:54
Cena wolności odcinek 10 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Kadr z serialu "Cena wolności"

Streszczenie 10. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie hrabia szantażuje Polinę. Obiecuje jej, że Dymitr uniknie katorgi, jeśli ona posłusznie wyjdzie za mąż za starostę Jefima. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 10. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

"Cena wolności", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 10. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 10: Streszczenie epizodu

Streszczenie 10. odcinka serialu "Cena wolności" zapowiada się następująco:

Hrabia szantażuje Polinę. Obiecuje, że Dymitr uniknie katorgi za pomoc pańszczyźnianej chłopce w ucieczce, jeśli ona posłusznie wyjdzie za mąż za starostę Jefimem. Załamana dziewczyna zgadza się dla dobra ukochanego. Andriej postanawia obrócić ślub w maskaradę. Młody Kreczetski z kolei stara się nakłonić Jefima, by zrezygnował z ożenku. Niestety, rozmowa kończy się bójką. Borys z żoną nadal mieszkają w Petersburgu. Tania marzy o byciu damą, dlatego postanawia nauczyć się pisać i czytać. Jej mąż, mając wystarczającą ilość pieniędzy, zamierza porzucić pracę u bandyty.

Cena wolności, odcinek 10: Gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w sobotę, 20 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl