Zamknij

Cena wolności, odcinek 6 - STRESZCZENIE. Co się stanie w serialu? [15.06]

15.06.2020 14:09
Cena wolności odcinek 6 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Kadr z serialu "Cena wolności"

Streszczenie 6. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie podczas polowania dochodzi do wypadku - książę Sergiej umiera. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 6. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

"Cena wolności", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 6. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 6: Streszczenie epizodu

Streszczenie 6. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Podczas polowania dochodzi do wypadku - postrzelony książę Sergiej umiera. Hrabia uważa, że mężczyzna popełnił samobójstwo z powodu długów. Tymczasem w Petersburgu Borys szuka sposobu na zarobienie większej ilości pieniędzy, by mieć na utrzymanie żony. Nawiązuje kontakt z bandytą Lowką Kapowem. Hrabina, zadowolona z rezultatu pracy Poliny, chce ją uwolnić. Kreczetski stara się przekonać żonę, by tego nie robiła. Anna postanawia zatrzymać dziewczynę jako guwernantkę.

Cena wolności, odcinek 6: Gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w poniedziałek, 15 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl