Zamknij

Cena wolności, odcinek 7 -STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [16.06]

16.06.2020 12:37
Cena wolności odcinek 7 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/kadr z serialu "Cena wolności"

Streszczenie 7. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Katierina chce jak najszybciej wyjść za Dymitra i uratować zadłużony majątek ojca. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 7. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.

"Cena wolności", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 7. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.  

Cena wolności, odcinek 7: Streszczenie epizodu

Streszczenie 7. odcinka serialu "Cena wolności" zapowiada się następująco:

Dymitr po raz kolejny zabiega o uwolnienie Poliny, a jej przyjaciółka Wiera wciąż próbuje się z nią skontaktować. Niestety wszystko na nic. Do hrabiego przyjeżdża w gości książę Nikitski z córką. Katierina próbuje zmanipulować Dymitra, by jak najszybciej za niego wyjść i uratować zadłużony majątek ojca. Andriej uświadamia sobie, że jego brat zakochał się w Polinie. Tymczasem Borys, próbując sprostać wymaganiom finansowym Tani, coraz bardziej angażuje się w działalność przestępczą. Zaczyna pracować dla znanego petersburskiego bandyty.

Cena wolności, odcinek 7: Gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć we wtorek, 16 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl