Zamknij

Cena wolności, odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się stanie w serialu? [17.06]

17.06.2020 13:54
Cena wolności odcinek 8 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/TVP VOD

Streszczenie 8. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie hrabia wyjaśnia młodszemu bratu, że robi to dla dobra rodziny. Dzięki temu małżeństwu będzie mógł starać się o tytuł księcia. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 8. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

"Cena wolności", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 8. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 8: Streszczenie epizodu

Streszczenie 8. odcinka serialu "Cena wolności" zapowiada się następująco:

Dymitr mówi Andriejowi, że nie życzy sobie swatania z księżniczką Nikitską. Hrabia wyjaśnia młodszemu bratu, że robi to dla dobra rodziny. Dzięki temu małżeństwu będzie mógł starać się o tytuł księcia, by w przyszłości móc zarządzać całym powiatem. Katierina, niezrażona obojętnością upatrzonego kawalera, zamierza dalej go uwodzić. Niebawem wychodzi na jaw, że jeden ze służących widział starostę Jefima strzelającego do księcia Siergieja Gołowina. Dymitr kontynuuje starania o uwolnienie Poliny. Załatwia u notariusza w Jamburgu paszport dla dziewczyny, by umożliwić jej ucieczkę. Kreczetski przyłapuje go na spotkaniu z Poliną. Postanawia wydać poddaną za mąż za Jefima.

Cena wolności, odcinek 8: Gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w środę, 17 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl