Zamknij

Cena wolności, odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [19.06]

18.06.2020 10:49
Cena wolności odcinek 9 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Cena wolności

Streszczenie 9. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Jefim przychodzi z siostrą do Poliny. Krewna nie jest zadowolona. Podejrzewa, że hrabia coś knuje. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 9. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

"Cena wolności", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 9. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 9: Streszczenie epizodu

Streszczenie 9. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Jefim przychodzi z siostrą do Poliny, by zbadać sytuację. Krewna nie jest zadowolona. Podejrzewa, że hrabia coś knuje. Polina prosi swojego pracodawcę, by zostawił ją w spokoju. Kreczetski stawia dziewczynie ultimatum: albo zostanie jego utrzymanką, albo wyjdzie za Jefima. Gdy Dymitr dowiaduje się o zamiarach brata, namawia ukochaną do ucieczki.

Cena wolności, odcinek 9: Gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w piątek, 19 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl