Zamknij

Cena wolności - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał serialu? [STRESZCZENIE 18. ODCINKA]

01.07.2020 10:00
Cena wolności - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał serialu? [STRESZCZENIE 18. ODCINKA]
fot. Youtube/Grażyna Cięszczyk

Osiemnasty odcinek serialu "Cena wolności" będzie zarazem odcinkiem finałowym pierwszego sezonu rosyjskiej produkcji. Ostatni epizod wyemitowany zostanie na początku lipca w Telewizji Polskiej. Co się wydarzy? Szczegółowe informacje dotyczące tego, kiedy ostatni 18. odcinek "Ceny wolności" oraz streszczenie finałowego epizodu, można znaleźć poniżej.

"Cena wolności", odc. 18 - kiedy oglądać ostatni odcinek serialu? O której godzinie emisja? Gdzie? Co się wydarzy w finałowym epizodzie produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy streszczenie ostatniego 18. odcinka "Ceny wolności".

Cena wolności - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał serialu?

Ostatni odcinek "Ceny wolności" wyemitowany zostanie na początku miesiąca, a dokładniej w środę 1 lipca 2020 roku. 18. odcinek serialu "Cena wolności" tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:35 w Telewizji Polskiej. Co więcej, finałowy epizod rosyjskiej produkcji udostępniony zostanie także online na internetowej stronie vod.tvp.pl.

Cena wolności, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie drugi sezon?

Cena wolności, odc. 18 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka serialu

Streszczenie ostatniego odcinka "Ceny wolności" przedstawia się następująco:

Księżniczka Katierina wdaje się w romans z Andriejem i zamieszkuje u niego. W jej ręce wpada porwany donos Kreczetskiego, oskarżający Dymitra o zabójstwo księcia Siergieja. Śledczy Wieszniakow zgodnie z danym słowem uwalnia Borysa. Notariusz nie może pogodzić się ze śmiercią Tatiany. W procesie Dymitra zeznają przekupieni lub zastraszeni przez hrabiego świadkowie. Jednak oświadczenie Borysa pogrąża Andrieja, który zostaje zesłany na Syberię. Katierina podąża za kochankiem. Polina i Dymitr biorą ślub. Szczęśliwi małżonkowie dostają od Katieriny list z prośbą o przyjazd.

Cena wolności, odcinek 18 - STRESZCZENIE FINAŁU. Co się stanie w serialu? [1.07] 

RadioZET.pl/Teleman