Zamknij

Cena wolności, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu w TVP i czy będzie drugi sezon?

01.07.2020 09:17
Cena wolności, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie drugi sezon?
fot. Youtube/TVP VOD

Kiedy 2. sezon "Ceny wolności"? Temat ten poruszany jest przez wiele osób, a przede wszystkim fanów rosyjskiej produkcji, która emitowana jest w Telewizji Polskiej od pierwszej połowy czerwca 2020 roku. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Cena wolności" i czy będą nowe odcinki, można znaleźć poniżej.

"Cena wolności", 2. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVP? Czy powstanie druga seria produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Ceny wolności".

Cena wolności, sezon 2 - czy będzie druga seria serialu w TVP?

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "Ceny wolności", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu rosyjska produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jak wynika z raportu Wirtualne Media, w pierwszych trzech tygodniach emisji serial "Cena wolności" oglądało średnio 2,15 mln osób. Produkcja daje TVP1 zatem pozycję zdecydowanego lidera rynku telewizyjnego.

Dla wszystkich osób, które liczyły na kontynuację produkcji, nie mamy dobrych wiadomości - 2. sezon "Ceny wolności" jeszcze nie powstał. Z pewnością jednak, gdy tylko nakręcone zostaną nowe odcinki serialu, zostaną one wyemitowane w Telewizji Polskiej.

Cena wolności - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał serialu? [STRESZCZENIE 18. ODCINKA]

Kiedy 2. sezon Ceny wolności? [DATA PREMIERY]

Jak już wspominaliśmy powyżej, 2. sezon "Ceny wolności" nie powstał. Oznacza to, że emisja rosyjskiego serialu w Telewizji Polskiej zakończy się na 18. odcinku pierwszej serii. Finałowy epizod produkcji wyemitowany zostanie w środę, 1 lipca 2020 roku. Emisja tradycyjnie zaplanowana została na godzinę 20:35. 

Cena wolności - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP?

Rosyjska produkcja opowiada podobną historię do serialu "Zniewolona", która okazała się prawdziwym hitem. 

Wychowanka księcia Alieksieja Gołowina Polina, cieszy się jego miłością i korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku. Książę organizuje bal, na którym Polina być może znajdzie kandydata na męża. Podoba jej się Nikita Kazankow, syn generała. Ten oczarowany Poliną oświadcza się jej. Podczas balu zjawia się książę Siergiej, bratanek Gołowina, utracjusz, karciarz i hulaka. Popadł w długi i prosi księcia o wykup.

Zdenerwowany książę dostaje ataku serca. Bliski śmierci wzywa Borysa, notariusza pragnąc uwolnić Polinę z pańszczyzny. Borys zakochany w pańszczyźnianej dziewczynie Tatianie, podsuwa księciu do podpisu dokument uwalniający Tatianę. Książę czyni Borysa wykonawcą testamentu, w którym majątek zapisuje Polinie. Borys wykrada testament i ucieka z wyzwoloną Tatianą. Polina musi służyć w majątku, który ma nowych właścicieli - brzmi opis serialu "Cena wolności" na portalu Telemagazyn.pl.

RadioZET.pl