Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Chillwagon - co to znaczy, o co chodzi i jaki jest skład? [CZŁONKOWIE]

23.07.2019 12:37

Projekt i jednocześnie studio założone przez Borixona zyskuje coraz większą popularność wśród fanów polskiej sceny hip-hopowej. Wiele osób zastanawia się jednak, co oznacza Chillwagon, czyli nazwa grupy, o co chodzi w projekcie i jaki jest dokładny skład. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na ten temat.

Chillwagon - co to znaczy, o co chodzi i jaki jest skład? [CZŁONKOWIE] fot. Youtube / Chillwagon

Chillwagon - co to znaczy, o co chodzi i jaki jest skład grupy? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje, o które najczęściej pytają internauci, czyli: członkowie Chillwagon, pełny skład projektu i studia założonego przez Borixona, a także co to znaczy chillwagon i o co chodzi.

Co to znaczy Chillwagon i o co chodzi w projekcie?

Chillwagon to otwarte kilka miesięcy temu studio Borixona, które ma być "trampoliną dla młodych artystów". Jest to projekt, który ma wspierać młodych artystów, jednak nie tylko. Artysta współtworzy go również ze swoimi podopiecznymi z wytwórni New Bad Label.

Niedawno odbyła się akcja #ChillwagonChallenge, dzięki której na Polish Hip-Hop Festival swoje umiejętności mogło zaprezentować aż 13 raperów wyróżnionych przez twórców projektu Chillwagon.

W opisach filmów, które publikowane są na oficjalnym kanale Youtube projektu, możemy przeczytać "CHILLWAGON TO NIE MARKA CHILLWAGON TO ARKA". W sieci jednak nie ma zbyt wiele informacji na temat samego znaczenia słowa Chillwagon.

Również na oficjalnej stronie internetowej projektu www.chillwagonchillwagon.com pojawia się jedynie informacja "JUŻ WKRÓTCE..." i zdjęcie Borixona. Z informacji, które pojawiają się w sieci, można wywnioskować, że prawdopodobnie chodzi o sprzedaż pierwszej płyty Chillwagon. Ma ona zostać wydana w ograniczonym nakładzie - jedynie 15 tysięcy sztuk.

Wśród najpopularniejszych utworów można wymienić m.in. "Kwit", który osiągnął już ponad 16 milionów wyświetleń w serwisie Youtube czy "@" - z wynikiem ponad 13 milionów wyświetleń.

Chillwagon - CZŁONKOWIE: jaki jest skład grupy?

Chillwagon to projekt muzyczny Borixona, w którego skład aktualnie wchodzą Żabson, ReTo, Kizo, ZeTha i Qry. Jak już wspomnieliśmy, Borixon chce w ten sposób promować bliskich sobie artystów, a także dać szansę nieznanym jeszcze talentom polskiego rapowego podziemia. Więcej informacji o grupie można znaleźć na ich oficjalnym koncie na Instagramie lub na Facebooku. Poniżej znajdziecie bezpośrednie linki:

Dodatkowo m.in. za montaż filmów odpowiedzialny jest KOOZA, którego profil można znaleźć m.in. na Instagramie jako @kooza_vids.

RadioZET.pl/rapnews.pl/blog.goingapp.pl/KP

Oceń