Zamknij

Christian Paul - kim jest projektant z Wiadomości TVP?

23.06.2020 16:43
Christian Paul kim jest
fot. screen

Christian Paul - kim jest projektant z Wiadomości TVP? Widzowie TVP w wieczornych wiadomościach 22.06. mieli okazję zobaczyć reportaż, w którym "amerykański projektant" zachwala kreacje Agaty Dudy. Materiał ten nie uszedł uwadze osób, które w świecie mody bardzo dobrze się orientują. Wszyscy oni od kilkunastu godzin drapią się po głowie i pytają: kim jest Christian Paul?

Christian Paul - kim jest tajemniczy "amerykański projektant" który w Wiadomościach TVP wychwalał kreacje Agaty Dudy? Tym, którzy nie mieli okazji oglądać wiadomości telewizyjnej Jedynki, wyjaśniamy: w Wiadomościach 22.06. pojawił się materiał podsumowujący pięć lat Agaty Dudy jako pierwszej damy. Jedną z osób, która wychwalała jej style, był Christian Paul, projektant z USA. Zauważył on, że "w porównaniu do Melanii Trump, obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i oryginalnym stylem".

Christian Paul - kim jest i czy naprawdę istnieje?

Materiał Wiadomości TVP nie uszedł uwadze osób, które pasjonują się projektowaniem i światem mody. Teraz mają oni twardy orzech do zgryzienia i zastanawiają się, kim jest Christian Paul. Wiele osób usłyszało o nim po raz pierwszy, ale okazuje się, że nawet największe źródło wiedzy wszelakiej, czyli internet, nie słyszał o projektancie Christianie Paulu. Teraz my, przeszukując sieć, trafiamy na kilka odpowiedzi na zapytanie z imieniem i nazwiskiem projektanta. Pojawiają się m.in. zegarki takiej marki, muzyk z USA oraz kanadyjski aktor. Po projektancie mody nie ma jednak śladu.

Christian Paul na Instagramie i YouTube

Okazuje się, że projektant Christian Paul jest jednak obecny na Instagramie, gdzie cieszy się raczej niewielką sławą - w zasadzie, jak na opiniotwórczego projektanta (bo zakładamy, że właśnie takie osoby media proszą o wypowiedzenie się na jakiś temat). Mówiąc wprost: nie cieszy się żadną sławą, bo obserwuje go nieco ponad 60 osób.

Paul ma też swoje konto na YouTube i właśnie dziś, 23 czerwca 2020, wypuścił krótki film z backstage'u sesji swojej nowej letniej kolekcji. Materiał, zatytułowany "Christian Paul Designs Summer 2020" ma już blisko 3000 wyświetleń, z czego większość zawdzięcza prawdopodobnie ciekawskim, którzy chcą się przekonać, czy osoba, taka jak projektant Christian Paul, rzeczywiście istnieje. Na wszelki wypadek materiał prezentujemy poniżej. "Miami. Paryż. Londyn"...

Jeszcze głębiej w poszukiwaniach zaszedł serwis OKO.press, który na Linkedin odkrył konto niejakiego Christiana Farbańca łudząco podobnego do projektanta z TVP.

RadioZET.pl/AS