Zamknij

Chwytak: kim jest youtuber, który występuje w show Piosenki z drugiej ręki?

Paweł Żurek
05.07.2019 14:57
Chwytak: kim jest youtuber, który występuje w show Piosenki z drugiej ręki?
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Chwytak, znany youtuber, będzie jednym z wykonawców podczas telewizyjnego show Polsatu - Piosenki z drugiej ręki. Twórca jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci polskiego internetu: pomimo ponad pół miliona subskrypcji na jego kanale, widzowie wciąż nie wiedzą jak wygląda, ani jak się nazywa. Sprawdzamy, co wiadomo o Chwytaku. 

Chwytak: kim jest youtuber, który wystąpi w programie Polsatu? Sprawdźcie u nas najważniejsze informacje o popularnym w internecie twórców prześmiewczych coverów. 

Chwytak: kim jest? [Polsat, Youtube]

Chwytak, youtuber, który zajmuje się produkcją coverów znanych piosenek, to jedna z najbardziej tajemniczych postaci w polskim Internecie. Twórca nie zdradził bowiem kim jest, ani jak się nazywa. Chwytak uzyskał sporą popularność dzięki temu, że nagrał kilkadziesiąt prześmiewczych, a często wulgarnych przeróbek znanych piosenek.

Chwytak nagrał już swoje wersje piosenek Lady Gagi, Macieja Maleńczuka, PSY, Joy, czy Alvaro Solera.

Chwytak, pytany dlaczego zachowuje anonimowość i nie zdradza swojej tożsamości, twierdzi, że „to jest bardziej ciekawe” - Nie chcę łączyć jednego życia z drugim. Jest jakaś aura tajemniczości. Dlatego też siedzę i kasuję komentarze. Pewnie tak jak wy w gazecie. Ciekawiej jest teraz. Już wielu ludzi wie, ale przecież może to zawsze pozostać niedopowiedziane – powiedział w rozmowie z Gazetą Codzienną.

Chwytak na portalu Youtube zgromadził póki co ponad 600 tys. obserwujących. 

>> Piosenki z drugiej ręki - kto wystąpi, kiedy oraz gdzie oglądać online i w TV? [7.07]

Chwytak i DJ Wiktor: piosenki

Chwytak oprócz nagrywania coverów znanych piosenek, występuje na scenie, gdzie najczęściej wykonuje swoje przeróbki utworów. Youtuber gra w duecie z DJ Wiktorem. Chwytak wychodzi na scenę w charakterystycznym pudełku na twarzy, tak by jego tożsamość pozostała nieznana. 

>> Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 - MIASTA. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty? [TRASA]

Piosenki z drugiej ręki: Chwytak

Chwytak, jako jeden z wielu Youtuberów, wziął udział w programie Polsatu Piosenki z drugiej ręki. To show, w którym internetowi twórcy odtwarzają na scenie przeróbki wybranych hitów. W programie Piosenki z drugiej ręki, oprócz Chwytaka, wystąpią też m.in. Letni Chamski Podryw, Na pełnej i Cyber Marian. W premierowych parodiach zobaczymy zespół Łobuzy, oraz Sławomira.

>> Wakacyjna trasa Dwójki Łomża 2019: program [LATO MUZYKA ZABAWA, MIEJSCE, BILETY]
 

RadioZET.pl/PZ