Zamknij

Chyłka - Kasacja: kiedy nowe odcinki, gdzie oglądać i o czym jest serial? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
15.10.2019 11:27
Chyłka - Kasacja: kiedy nowe odcinki, gdzie oglądać i o czym jest serial? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/TVN Series

Kiedy premiera serialu "Chyłka - Kasacja"? Wszyscy fani produkcji, która powstała na podstawie powieści Remigiusza Mroza, mogą odetchnąć z ulgą. Wiadomo już, że powstanie kontynuacja "Chyłki - Zaginięcie". Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy "Chyłka - Kasacja" i o czym będzie serial, można znaleźć poniżej.

"Chyłka - Kasacja", czyli 2. sezon serialu "Chyłka - Zaginięcie" - kiedy nowe odcinki? Gdzie oglądać i o której godzinie emisja? O czym będzie kontynuacja na podstawie powieści Remigiusza Mroza "Chyłka - Kasacja"? Sprawdzamy, co już wiadomo serialu "Chyłka - Kasacja" i kiedy premiera.

W artykule możecie zobaczyć także krótki wywiad z odtwórczynią głównej roli Magdaleną Cielecką, którego aktorka udzieliła specjalnie dla RadioZET.pl.

Chyłka - Kasacja: kiedy nowe odcinki serialu i gdzie oglądać? [DATA PREMIERY]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Chyłka - Zaginięcie". Sezon 2 produkcji, która powstała na podstawie powieści Remigiusza Mroza (poniżej wywiad autora dla RadioZET.pl), będzie można oglądać jeszcze w 2019 roku. Na platformie player.pl zamieszczona została następująca informacja:

Finałowy odcinek pierwszego sezonu jest już dostępny. Ale to nie koniec... Druga część perypetii niepokornej pani mecenas i Zordona, pt. "Chyłka - Kasacja" zobaczysz wkrótce tylko w player.pl!

W związku z powyższym komunikatem wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat tego, kiedy "Chyłka - Kasacja". Wiadomo, że serial powróci na platformę Player.pl pod koniec 2019 roku, jednak dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

AKTUALIZACJA: "Chyłka - Kasacja" na Player.pl od 15 listopada 2019 roku.

Dostęp do pierwszego z sześciu nowych odcinków będzie bezpłatny. Za kolejne trzeba będzie zapłacić w ramach płatnej oferty w Player+. Kolejne odcinki będą udostępniane co tydzień. Nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy w ogóle "Chyłka - Kasacja" trafi na antenę TVN.

TVN Player - cena. Ile kosztują pakiety w Player plus? [CENNIK]

Serial Chyłka - Kasacja - co już wiadomo o 2. sezonie Chyłka - Zaginięcie?

Jak wspominaliśmy powyżej, serial "Chyłka - Kasacja" będzie można oglądać pod koniec 2019 roku. W obsadzie zobaczmy zarówno znanych wszystkim bohaterów, jak i nowe postaci. Wystąpią m.in. Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Tomasz Schuchardt, Jakub Gierszał czy Olgierd Łukaszewicz.

W serialu "Chyłka - Kasacja" tym razem prawnicy będą bronić Piotra Langera Juniora. Zostanie on oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec – bogaty i wpływowy biznesmen zażąda, by sprawą zajęła się Joanna Chyłka. 

Zwiastun serialu "Chyłka - Kasacja", który zapowiada nowy sezon, można znaleźć poniżej.

W związku z premierą nowego sezonu "Chyłka - Kasacja" specjalnie dla RadioZET.pl wypowiedział się również aktor Filip Pławiak, który gra jedną z głównych ról w serialu.

RadioZET.pl/JW