Zamknij

"Chyłka - Zaginięcie" - premiera, obsada, zwiastun. Kiedy oglądać serial TVN?

Redakcja
01.02.2019 09:36
"Chyłka - Zaginięcie" - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest serial TVN?
fot. Jacek Dominski/REPORTER/EASTNEWS

Serial "Chyłka - Zaginięcie" w TVN będzie można oglądać od lutego. Z kolei na platformie player.pl dostępny jest już cały pierwszy sezon. Siedmioodcinkowa produkcja oparta jest na tomie "Zaginięcie" Remigiusza Mroza, a wyreżyseruje ją Łukasz Palkowski. W rolach głównych wystąpią m.in. Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Olga Bołądź oraz Katarzyna Warnke. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie i o czym będzie nowy serial TVN "Chyłka - Zaginięcie"?

"Chyłka - Zaginięcie" - kiedy premiera nowego serialu? Gdzie będzie można go oglądać? Kto zagra? O czym będzie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje.

"Chyłka - Zaginięcie" - kiedy serial w TVN i o której godzinie oglądać?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów tomu "Zaginięcie" autorstwa Remigiusza Mroza, którzy szukają informacji na temat premiery serialu "Chyłka - Zaginięcie" w TVN. Siedmioodcinkową produkcję będzie można oglądać w soboty, począwszy od 2 marca 2019, o godzinie 20:00 w TVN. Z kolei już teraz na platformie player.pl dostępny jest cały pierwszy sezon. 

» "Chyłka - Zaginięcie", sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? «

Zagłosuj

Będziesz oglądać serial "Chyłka - Zaginięcie"?

Liczba głosów:

Serial "Chyłka - Zaginięcie" wyreżyseruje Łukasz Palkowski ("Bogowie", "Belfer", "Najlepszy"). Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym - Violetta Furmaniuk-Zaorska i jej firma Aktiv Media.

Główną rolę zagra Magdalena Cielecka, która wcieli się w tytułową postać Joanny Chyłki. Ponadto w obsadzie serialu "Chyłka - Zaginięcie" znaleźli się m.in.: Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Piotr Stramowski, Piotr Głowacki oraz Jakub Gierszał.

» Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT] «

Serial "Chyłka - Zaginięcie" - zwiastun. O czym będzie nowy serial?

Oficjalny opis serialu "Chyłka - Zaginięcie" brzmi następująco: Główna bohaterka Joanna Chyłka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Zwiastun serialu "Chyłka - Zaginięcie" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW