Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Chyłka - Zaginięcie", sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?

01.02.2019 11:32

Kiedy sezon 2. "Chyłka - Zaginięcie" i czy będzie nowa seria? Wszyscy fani serialu, który powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza, mogą odetchnąć z ulgą. Wiadomo już, że powstanie kontynuacja serialu pod tytułem "Chyłka - Kasacja". Co już wiadomo o nowych odcinkach? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

"Chyłka - Zaginięcie", sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? fot. Youtube/TVN Series

"Chyłka - Zaginięcie", 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie kontynuacja na podstawie powieści Remigiusza Mroza "Chyłka - Kasacja"? Sprawdzamy, co już wiadomo o 2. sezonie "Chyłka - Zaginięcie".

"Chyłka - Zaginięcie", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Chyłka - Zaginięcie". Sezon 2 produkcji, która powstała na podstawie powieści Remigiusza Mroza, będzie można oglądać jeszcze w 2019 roku. Na platformie player.pl zamieszczona została następująca informacja:

Finałowy odcinek pierwszego sezonu jest już dostępny. Ale to nie koniec... Druga część perypetii niepokornej pani mecenas i Zordona, pt. "Chyłka - Kasacja" zobaczysz wkrótce tylko w player.pl!

W związku z powyższym komunikatem wiele osób zastanawia się, kiedy sezon 2. "Chyłka - Zaginięcie". Jak podaje Tele Magazyn, nowe odcinki serialu będzie można oglądać jesienią 2019 roku na platformie player.pl.

"Chyłka - Kasacja" - co już wiadomo o 2. sezonie serialu "Chyłka - Zaginięcie"?

Jak wspominaliśmy powyżej, serial "Chyłka - Kasacja" będzie można oglądać jesienią. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy do obsady dołączą nowi bohaterowie. Prawdopodobnie ponownie zobaczymy Magdalenę Cielecką, która wciela się w postać Joanny Chyłki oraz Filipa Pławiaka jako Zordona. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na temat serialu "Chyłka - Kasacja", czyli 2. sezonu "Chyłka - Zaginięcie", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» "Chyłka - Zaginięcie" - premiera, obsada, fabuła serialu «

RadioZET.pl/JW

Oceń