Zamknij

Co dziś w TV? Filmy, seriale, programy 27 czerwca [TVN, POLSAT, TVP]

Redakcja
27.06.2018 11:35
Co dziś w TV? Filmy, seriale, programy 27 czerwca [TVN, POLSAT, TVP]
fot. PIXABAY

Co dziś w TV? W środę, 27 czerwca w programach stacji TVN, TVP, Polsat znalazły się ciekawe filmy, seriale i mecze. Dziś w TV po południu będziemy mogli obejrzeć m.in. kolejny odcinek tureckiego serialu "Elif", "Rodzinkę.pl" czy "Kuchenne rewolucje". Z kolei na wieczór zaplanowane są prawdziwe hity - "Dyktator", "Droga do serca", "Kobieta-kot". Sprawdzamy, co jeszcze ciekawego będzie lecieć dziś w TV.

Co dziś w TV ciekawego? Filmy, seriale, programy 27 czerwca. Przedstawiamy program telewizyjny i sprawdzamy, co warto dzisiaj obejrzeć.

» Mundial 2018: mecze 27 czerwca - kto gra dzisiaj? [TERMINARZ, GODZINY] «

Co dziś w TV? Filmy, seriale, programy i mecze 27 czerwca

W środę, 27 czerwca w TV wyemitowanych zostanie kilka ciekawych filmów, seriali i programów. Dziś w TVP 1 o 13:55 będzie można obejrzeć kolejny odcinek serialu tureckiego "Elif". Wszyscy zastanawiają się, kto porwał Elif, jednak dziewczynka milczy. Oznajmia, że uratował ją Serdar. Z kolei Kenan nie może wybaczyć Melek i najbliższym, że nie powiedzieli mu o zaistniałej sytuacji. Chce, by córka z nim zamieszkała.

Z kolei o 15:00 na kanale TVN wyemitowany zostanie 8. odcinek "Kuchennych Rewolucji". Magda Gessler odwiedzi warszawską restaurację zlokalizowaną między blokami na Bródnie - Grande Azzurro. Niewiele później, bo o 15:50 rozpoczną się pierwsze dzisiaj mecze na mundialu. Dziś w TVP 2 będzie można obejrzeć pojedynek Meksyk - Szwecja, a w TVP 1 mecz Korea Południowa - Niemcy.

27 czerwca w TV o 18:35 będziemy mogli obejrzeć popularny teleturniej "Jeden z dziesięciu" (TVP 1). Natomiast o 18:30 w TVP 2 kolejny odcinek "Rodzinki.pl". O 18:50 na Polsacie natomiast zostaną wyemitowane "Wydarzenia".

Program TV: 27 czerwca. Co obejrzeć wieczorem? [TVN, POLSAT, TVP]

Dzisiaj wieczorem w TV będziemy mogli obejrzeć prawdziwe hity. O 19:50 rozpocznie się transmisja dwóch kolejnych meczów na mundialu, tj. Serbia - Brazylia (TVP 1) oraz Szwajcaria - Kostaryka (TVP 2). Po meczu w Telewizji Polskiej będzie można obejrzeć dramat obyczajowy "Droga do Serca". Basson dowiaduje się, że umarł jego ojciec. Mężczyzna musi w ciągu pięciu dni dotrzeć do Kapsztadu. W drodze poznaje beztroską dziewczynę Amory.

27 czerwca w TV na Polsacie będziemy mogli obejrzeć prawdziwy hit dnia - "Dyktator". Jest to satyra polityczna obnażająca wstydliwe sekrety Ameryki. Tytułowy dyktator Aladeen udaje się z wizytą do Stanów Zjednoczonych. Na miejscu nie kryje pogardy dla obowiązujących tam zasad. Z kolei dziś w TV na kanale TVN tradycyjnie o 20:55 wyemitowany zostanie nowy odcinek popularnego programu "Milionerzy". Po emisji, o 21:30 widzowie będą mogli obejrzeć film sensacyjny "Kobieta-kot". Jest to opowieść o niezwykłej legendarnej postaci - Kobiecie kocie. O 23:40 na tym samym kanale wyemitowana zostanie komedia "Pieniądze to nie wszystko".

RadioZET.pl/JW