Zamknij

Co intercooler chłodzi w samochodzie? Pytanie z Milionerów za 5 tys. złotych

Karolina Piotrowska
21.05.2020 15:18
Co intercooler chłodzi w samochodzie? Pytanie z Milionerów za 5 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA/East News

Co intercooler chłodzi w samochodzie? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 5 tys. złotych.

Co intercooler chłodzi w samochodzie? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 5 tys. złotych.

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 125 tys. złotych

Co intercooler chłodzi w samochodzie? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Co intercooler chłodzi w samochodzie?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. olej

B. powietrze

C. benzynę

D. wodę

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z jednego z nich, czyli Pół na pół. Pozostały mu do wyboru warianty B. i C., z których uczestnik ostatecznie zaznaczył odpowiedź B. powietrze.

Co połączyłby tunel pod Cieśniną Beringa? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Co intercooler chłodzi w samochodzie?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Co intercooler chłodzi w samochodzie? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Co intercooler chłodzi w samochodzie", to właśnie B. powietrze. Uczestnik wygrał 5 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę.

Chłodnica międzystopniowa, (ang.) "Intercooler" (chłodnica pośrednia) to chłodnica powietrza doładowującego, to chłodnica powietrza sprężanego w sprężarce, przed dostarczeniem go do silnika, stosowana w silnikach spalinowych z doładowaniem. Służy do zwiększenia sprawności i mocy silnika.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl/KP