Zamknij

Co jest najbardziej oporne na trawienie? [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
13.05.2020 14:21
Co jest najbardziej oporne na trawienie? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Co jest najbardziej oporne na trawienie? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej dokładne wyjaśnienie, można znaleźć poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestnik programu wybrał poprawny wariant, wygrał 500 zł i pozostał w dalszej grze o milion. 

Co jest najbardziej oporne na trawienie? - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z teleturnieju TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje. 

Co jest najbardziej oporne na trawienie? [MILIONERZY]

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", co jest najbardziej oporne na trawienie, przysporzyło uczestnikowi programu TVN niemałych trudności. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - surowe orzeszki ziemne

B - jaja na miękko

C - arbuz

D - biszkopty

Gracz od razu odrzucił odpowiedź C. Nadal jednak nie był pewien, który z wariantów jest prawidłowy, dlatego zdecydował się na skorzystanie z koła ratunkowego - pytanie do publiczności. Zdecydowana większość osób, bo aż 66%, opowiedziało się za wariantem A. 23% zagłosowało za odpowiedzią B, 6% za C, a 5% za D. W związku z tym gracz zawierzył publiczności i zaznaczył wariant A.

Milionerzy - co jest najbardziej oporne na trawienie? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", co jest najbardziej oporne na trawienie, jest odpowiedź A, czyli surowe orzeszki ziemne. Gracz wybrał zatem poprawy wariant, wygrał 500 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

Saint Petersburg ma ćwierć miliona mieszkańców i leży - MILIONERZY

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.  

RadioZET.pl/JW