Zamknij

Co jest prawdą o Spa? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 500 000 zł

06.08.2020 14:47
Co jest prawdą o Spa? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 500 000 zł
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Co jest prawdą o Spa? Takie pytanie za pół miliona złotych usłyszała jedna z uczestniczek programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć w czwartek, 6 sierpnia 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów", co jest prawdą o Spa.

Co jest prawdą o Spa? - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Co jest prawdą o Spa? Pytanie z Milionerów za 500 000 zł

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", co jest prawdą o Spa, przysporzyła uczestniczce teleturnieju niemały kłopot. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - to lek rozkurczowy

B - pochodził stąd H. Poirot

C - to zakład przyrodoleczniczy

D - leży nad Bałtykiem

Uczestniczka "Milionerów" przyznała, że najbardziej prawdopodobną odpowiedzią wydaje jej się odpowiedź C, to zakład przyrodoleczniczy. Gracz jednak nie był przekonany, dlatego po dłuższym namyśle zdecydował się zrezygnować z dalszej gry o milion.

Milionerzy - co jest prawdą o Spa? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", co jest prawdą o Spa, jest odpowiedź B, pochodził stąd H. Poirot. Uczestniczka programu TVN zrezygnowała jednak z dalszej gry o milion i wygrała 250 000 zł.

Położona blisko Brukseli wioska Elzel również rości sobie prawo do miana miejsca urodzenia Herkulesa, a "spa" od małej litery to centrum odnowy biologicznej - dodał słowa wyjaśnienia prowadzący program, Hubert Urbański.

Holendrzy frytki, zamiast z keczupem, często jedzą z - odpowiedź z "Milionerów"

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl