Zamknij

Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię? Milionerzy - pytanie za 75 tys. złotych

02.07.2020 17:07
Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię? Milionerzy - pytanie za 75 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 75 tys. złotych.

Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 75 tys. złotych.

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych

Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. przechodzi przez nie równik 

B. mają identyczne PKB per capita 

C. ich stolice leżą nad morzem 

D. to monarchie parlamentarne

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź A.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię?", to właśnie A. Uczestnik wygrał 75 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl