Zamknij

Co na co zamienił stryjek z wiersza Brzechwy? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych

08.06.2020 11:40
Co na co zamienił stryjek z wiersza Brzechwy? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Stryjek z wiersza Brzechwy zamienił wszystko, co miał, na auto, auto na krowę białą, więc dobrze mu się działo. Co na co zamienił na końcu? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wiedział, co na co zamienił stryjek z wiersza Brzechwy oraz czy wygrał dzięki temu 20 tys. złotych.

Stryjek z wiersza Brzechwy zamienił wszystko, co miał, na auto, auto na krowę białą, więc dobrze mu się działo. Co na co zamienił na końcu? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, czyli co na co zamienił stryjek z wiersza Brzechwy. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20 tys. złotych.

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 125 tys. złotych

Stryjek z wiersza Brzechwy zamienił wszystko, co miał, na auto, auto na krowę białą, więc dobrze mu się działo. Co na co zamienił na końcu? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Stryjek z wiersza Brzechwy zamienił wszystko, co miał, na auto, auto na krowę białą, więc dobrze mu się działo. Co na co zamienił na końcu?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie, ponieważ nie znał on tego utworu. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. krowę na radio

B. radio na prosię

C. prosię na siekierkę

D. siekierkę na kijek

Uczestnik nadal miał do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Symbol całki przypomina...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Co na co zamienił stryjek z wiersza Brzechwy? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Stryjek z wiersza Brzechwy zamienił wszystko, co miał, na auto, auto na krowę białą, więc dobrze mu się działo. Co na co zamienił na końcu?", czyli co na co zamienił stryjek z wiersza Brzechwy, to właśnie D. siekierkę na kijek. Uczestnik wygrał 20 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl