Zamknij

Co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer? Pytanie i odpowiedź [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
25.07.2019 12:14
Co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer? Pytanie i odpowiedź [MILIONERZY]
fot. Player.pl

Co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer? Takie pytanie za 500 zł usłyszał jeden z uczestników programu "Milionerzy". Poniżej można znaleźć informacje na temat tego, jak przy tym pytaniu poradził sobie gracz, prawidłową odpowiedź na to, co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer oraz wyjaśnienie przysłowia.

Co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer? Odpowiedź z "Milionerów" wcale nie była oczywista dla uczestnika teleturnieju. Gracz przy pytaniu za 500 zł zdecydował się na użycie koła ratunkowego. Sprawdzamy prawidłową odpowiedź i wyjaśniamy, co oznacza to powiedzenie.

Co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer? [MILIONERZY]

Pytanie za 500 zł, co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer z "Milionerów" okazało się kłopotliwe dla uczestnika teleturnieju. Gracz do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty. Oto one:

A - czapkę niewidkę

B - szalik

C - kabel od słuchawek

D - makaron

Uczestnik teleturnieju "Milionerzy" od razu przyznał, że ma pustkę w głowie. Odrzucił jednak czapkę niewidkę, bo ta wydawała mu się nieprawdopodobna. Nie pasowała mu także odpowiedź B, czyli szalik. Gracz jednak nadal nie był pewien poprawnej odpowiedzi, dlatego zdecydował się na użycie pierwszego z trzech kół ratunkowych - pytania do publiczności. Zdecydowana większość osób, bo aż 71%, zagłosowało na odpowiedź D - makaron. 16% opowiedziało się za kablem do słuchawek, 9% za czapką niewidką, a 4% za szalikiem. Uczestnik programu zdecydował się zawierzyć publiczności.

Milionerzy - co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer?

Poprawną odpowiedzią na pytanie, co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer, jest oczywiście odpowiedź D, czyli makaron. Gracz zaznaczył zatem prawidłowo i pozostał w dalszej rywalizacji o milion.

Co nawijamy na uszy, jak wstawiamy bajer? Pytanie i odpowiedź [MILIONERZY]

RadioZET.pl/JW