Zamknij

Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 2 000 zł

Paweł Żurek
05.05.2020 13:32
Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 2 000 zł
fot. Bartosz KRUPA/East News

Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 2 000 zł Takie pytanie usłyszała uczestniczka programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany zostanie we wtorek, 5 maja 2020. Szczegółowe informacje oraz poprawną odpowiedź na pytanie można znaleźć poniżej.

Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 2 000 zł Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy" TVN oraz jej dokładnie wyjaśnienie zamieszczamy w tym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestniczka teleturnieju wybrała poprawny wariant i czy udało się jej wygrać 2 000 zł.

Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 2 000 zł? [MILIONERZY]

Co prędzej jest ogniowe niż ogniste?  Uczestniczka Milionerów miał do wyboru cztery odpowiedzi: 

A. Koń

B. Spojrzenie

C. Woda

D. Straż

Uczestniczka skorzystała z drugiego koła ratunkowego - 50 na 50. Komputer pozostawił dwie odpowiedzi - A i D. Uczestniczka wybrała drugą z nich. Prawidłową odpowiedź na to pytanie widzowie poznają dopiero po przerwie na reklamy

Milionerzy - Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? [ODPOWIEDŹ] 

Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów" jest straż. Uczestniczka zaznaczyła odpowiedni wariant i mogła grać o wyższą nagrodę. 

Straż ogniowa to przestarzała i obecnie już rzadko używana nazwa straży pożarnej.