Zamknij

Co przypomina kształtem wenecki Canal Grande? Odpowiedź na pytanie [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
24.06.2019 12:01
Co przypomina kształtem wenecki Canal Grande? Odpowiedź na pytanie [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Co przypomina kształtem Canal Grande? - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06 przysporzyła uczestnikowi teleturnieju niemały problem. Gracz zdecydował się nawet na wykorzystanego drugiego koła ratunkowego - pół na pół. Prawidłową odpowiedź, co przypomina kształtem Canal Grande w Wenecji, można znaleźć poniżej.

Co przypomina kształtem Canal Grande w Wenecji? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06, które sprawiło uczestnikowi trudność, można znaleźć w tym artykule.

Milionerzy - co przypomina kształtem Canal Grande? [24.06]

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06, co przypomina kształtem Canal Grande, przysporzyła niemałych trudności uczestnikowi teleturnieju. Gracz miał do dyspozycji cztery odpowiedzi:

A - hashtag

B - strzałkę

C - symbol nieskończoności

D - odwróconą literę S

Pierwszym skojarzeniem uczestnika teleturnieju był symbol nieskończoności, jednak nie był pewien tej odpowiedzi, dlatego zdecydował się skorzystać z drugiego koła ratunkowego - pół na pół. Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi zostały A, czyli hashtag oraz D, czyli odwrócona litera S. Gracz przez dłuższy czas się zastanawiał i ostatecznie poprosił prowadzącego program o zaznaczenie odpowiedzi A.

Co przypomina kształtem Canal Grande? - ODPOWIEDŹ z "Milionerów"

Jak już wspominaliśmy powyżej, gracz zaznaczył wariant A, czyli hashtag. Niestety to jednak nie był dobry wybór. Poprawną odpowiedzią, co przypomina kształtem Canal Grande, było D, czyli odwróconą literę S. Uczestnik odpadł, otrzymując gwarantowane 1000 zł.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

Sumeryjski nośnik pisma klinowego to? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" [24.06]

RadioZET.pl/JW