Zamknij

Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne? [MILIONERZY]

04.06.2020 15:25
Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 125 tys. złotych.

Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 125 tys. złotych.

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 125 tys. złotych

Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. klęcząc, patrzyły w niebo

B. składały przednie łapy

C. uruchamiały młynki z mantrami

D. wyszczekiwały prośby do bóstw

Uczestnik nadal miał do wykorzystania 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z Pytania do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały odpowiedź C., jednak uczestnik nadal nie był pewny, czy jest to poprawna odpowiedź. Postanowił skorzystać również z ostatniego dostępnego koła ratunkowego, czyli Telefonu do przyjaciela. Ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Symbol całki przypomina...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne?", to właśnie C. Uczestnik wygrał 40 tys. złotych i zakończył grę.

Spaniele tybetańskie były hodowane jako tzw. "psy modlitewne", przyuczane i wykorzystywane do obracania młynków modlitewnych.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych