Zamknij

Co robimy w ukryciu, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzecia seria? [DATA]

Jolanta Waligóra
29.05.2020 09:10
Co robimy w ukryciu, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzecia seria? [DATA]
fot. Youtube/HBO Polska

Kiedy 3. sezon "Co robimy w ukryciu"? Informacji na temat nowych odcinków i ewentualnej kontynuacji serialu poszukuje wielu jego fanów, którzy już nie mogą doczekać się dalszej historii bohaterów. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy sezon 3. "Co robimy w ukryciu" i czy będzie trzecia seria serialu.

"Co robimy w ukryciu 3" - kiedy trzeci sezon serialu na HBO? Czy w ogóle powstaną kolejne odcinki produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Co robimy w ukryciu".

Co robimy w ukryciu, sezon 3 - czy będą nowe odcinki serialu?

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "Co robimy w ukryciu" i czy w ogóle będzie kontynuacja serialu, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja cieszy się dużą popularnością, a przez dwa sezony zdążyła zyskać sobie grono wiernych fanów. Dla wszystkich, którzy od dawna wyczekują informacji o kolejnych odcinkach serialu mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 3. sezon "Co robimy w ukryciu".

Jak informuje portal WirtualneMedia.pl, po finale drugiego sezonu, który obejrzało 25 procent więcej widzów niż pierwszy sezon, szefowie FX nie mieli wątpliwości, że trzeba przedłużyć życie wampirów na Staten Island.

Co robimy w ukryciu, 3. sezon - kiedy premiera trzeciego sezonu? [DATA]

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy premiera 3. sezonu "Co robimy w ukryciu". Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Przypomnijmy, że w Polsce serial "Co robimy w ukryciu" można oglądać na platformie HBO GO

Dostęp do HBO GO wynosi 24,90 zł na miesiąc. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO GO można zrezygnować w każdej chwili.

RadioZET.pl/JW