Zamknij

Co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane? Pytanie z "Milionerów"

Jolanta Waligóra
31.07.2019 13:08
Co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane? Pytanie z "Milionerów"
fot. Player.pl

Co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane? Takie pytanie za 500 zł usłyszała jedna z uczestniczek teleturnieju. Zdecydowała się nawet na skorzystanie przy nim z koła ratunkowego. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy odpowiedź na pytanie, co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane.

Co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane? "Milionerzy". W tym artykule można znaleźć prawidłową odpowiedź, jej wyjaśnienie oraz informacje na temat tego, jak z pytaniem za 500 zł poradziła sobie uczestniczka programu TVN.

Co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane? [MILIONERZY]

Pytanie za 500 zł, co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane, przysporzyło uczestniczce teleturnieju niemały kłopot. Tradycyjnie gracz miał do wyboru cztery warianty. Oto one:

A - karty

B - narty

C - łyżwy

D - wyżły

Uczestniczka programu "Milionerzy" od razu odrzuciła odpowiedź karty oraz wyżły. Dodała, że najbardziej prawdopodobną odpowiedzią wydają jej się narty. Nie była jednak do końca pewna odpowiedzi, dlatego zdecydowała się na skorzystanie z pierwszego z trzech kół ratunkowych - pytania do publiczności. Zdecydowana większość, bo aż 71%, zagłosowało za odpowiedzią B, czyli narty. 16% publiczności opowiedziało się za łyżwami, 7% za wyżłami, a 6% za kartami. Uczestniczka zdecydowała się zaufać publiczności.

Emoji - w jaki sposób wyrażają emocje? Pytanie i odpowiedź [MILIONERZY]

Milionerzy - co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", co taliowane ma inny promień skrętu niż nietaliowane, jest odpowiedź B, czyli narty. Uczestniczka zaznaczyła poprawną odpowiedź i pozostała w dalszej grze o milion.

Taliowanie oznacza, że narta jest węższa po środku niż na końcach, co znacznie ułatwia wykonywanie skrętów. Niektóre modele są bardziej taliowane inne mniej. Od stopnia taliowania zależy promień skrętu narty.

RadioZET.pl/JW