Zamknij

Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin? [MILIONERZY]

Karolina Piotrowska
17.07.2019 12:17
Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin? [MILIONERZY]
fot. screen / player.pl

"Czy pamiętacie Paramonova? Czapa dla niego jest już gotowa". Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie na pytanie i wygrać 5 000 złotych.

Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, czyli: "Czy pamiętacie Paramonova? Czapa dla niego jest już gotowa". Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin?

Zbyszek ukończył 15 lat i może być sądzony... - MILIONERZY: pytanie za pół miliona złotych

Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Wskazanie prawidłowej odpowiedzi na pytanie w "Milionerach", »"Czy pamiętacie Paramonova? Czapa dla niego jest już gotowa". Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin?« było sporym problemem dla uczestnika programu, który kontynuował grę z poprzedniego odcinka. Na początku miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. karę główną 

B. futrzaną papachę 

C. alibi 

D. dziuplę na fanty

Uczestnik postanowił skorzystać z pomocy osób na widowni i wybrał koło ratunkowe Pytanie do publiczności. Wyniki głosowania jednoznacznie wskazywały na odpowiedź A, czyli karę główną i właśnie ten wariant wybrał gracz.

MILIONERZY - Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", »"Czy pamiętacie Paramonova? Czapa dla niego jest już gotowa". Co uszykowano dla bohatera piosenki warszawskiej ulicy i zespołu Vavamuffin?«, to właśnie A. Uczestnik wygrał 5 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę.

Jerzy Paramonow (ur. 1931 w Skierniewicach, zm. 21 listopada 1955 w Warszawie) był polskim przestępcą, znanym jako sprawca rozboju z bronią w ręku, oraz zabójstwa milicjanta Zdzisława Łęckiego. Wyrok na Paramonowie wykonano 21 listopada 1955, został powieszony w areszcie śledczym przy ulicy Rakowieckiej.

Słowo "czapa", użyte w piosence Vavamuffin, w gwarze przestępczej oznacza karę śmierci, wyrok śmierci.

Który z poetów był karmicielem wszy? Pytanie za 250 000 zł [MILIONERZY]

RadioZET.pl/KP