Zamknij

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych

02.07.2020 13:06
Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 20 tys. złotych.

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20 tys. złotych.

Zdanie "Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy"...? Milionerzy - pytanie za 10 tys. złotych

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. swetry

B. bolerka

C. spódnice

D. koszule

Uczestnik nadal miał do wykorzystania jeszcze 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak skorzystać z jednego z nich - Pół na pół. Pozostały mu do wyboru warianty C. i D., z czego ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe?", to C. Uczestnik wygrał gwarantowany 1 tys. złotych i zakończył grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl