Zamknij

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Pytanie z "Milionerów"

Jolanta Waligóra
11.09.2019 12:24
Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Pytanie z "Milionerów"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej wyjaśnienie zamieszczamy poniżej. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co w damskiej szafie bywa ołówkowe.

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu oraz jej wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

Co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe? [MILIONERZY]

Pytanie z "Milionerów", co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe, przysporzyło uczestnikowi programu niemałych trudności. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - swetry

B - bolerka

C - spódnice

D - koszule

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" wcale nie była oczywista dla uczestnika. Już na początku gracz stwierdził, że nie wie, który z wymienionych wariantów jest prawidłowy. W związku z tym uczestnik zdecydował się na skorzystanie z drugiego koła ratunkowego - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały C, czyli spódnice oraz D, czyli koszule. 

Milionerzy - co w damskiej szafie bywa ołówkowe? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", co w damskiej szafie, prócz spodni, bywa ołówkowe, jest odpowiedź C, czyli spódnice.

Spódnica ołówkowa jest bardzo popularna. Jest to jeden z fasonów spódnicy midi, czyli o średniej długości do kolan. Uznawana jest za jedno z najbardziej kobiecych ubrań, ponieważ doskonale podkreśla talię, biodra oraz pośladki, a także wydłuża nogi.

RadioZET.pl/JW