Zamknij

Co włożyć do kalendarza adwentowego? Pomysły na prezenty 2020

03.12.2020 20:16
Co włożyć do kalendarza adwentowego? Pomysły na prezenty 2020
fot. SHUTTERSTOCK

Kalendarz adwentowy to doskonały pomysł na prezent, ale również świetny sposób by umilić sobie czas na oczekiwanie Bożego Narodzenia. W tym artkule przedstawiamy pomysły na to, co włożyć do kalendarza adwentowego. 

Prezenty do kalendarza adwentowego. Co włożyć do kalendarza adwentowego 2020 - pomysły. Sprawdziliśmy, jakie drobiazgi najlepiej sprawdzą się do kalendarza adwentowego.  

Prezenty do kalendarza adwentowego: co włożyć? [POMYSŁY] 

Mnóstwo osób szuka inspiracji na to, co włożyć do kalendarza adwentowego. Jeśli chcesz oszczędzić sobie czasu na szukanie pomysłu, ten artykuł jest właśnie dla ciebie.  

  • Słodycze 

Najprostsze pomysły są najlepsze, a słodycze to bez wątpienia niespodzianka, która ucieszy każdego niezależnie od wieku. Najlepiej wybrać te o niedużej wielkości np. cukierki lub ciasteczka.  

  •  Małe upominki 

Nic tak nie umili każdego grudniowego dnia jak drobny prezent. Do kalendarza adwentowego możemy włożyć świąteczne figurki, kuleczki do kąpieli, balony do nadmuchania, spinki do włosów lub kolorowe gumki do ścierania. 

  • Elementy szopki bożonarodzeniowej 

To doskonały sposób na stworzenie całej kolekcji zwierząt, przedmiotów i postaci, które wspólnie stworzą piękną dekoracje. Małe przedmioty to dobre rozwiązanie przy organizacji kalendarza adwentowego. 

  • Tekst świątecznych kolęd 

Oprócz miłego elementu zaskoczenia, ten upominek w kalendarzu adwentowym to dobry pretekst do wspólnego kolędowania. 

Roraty 2020 - co to, kiedy się odbywają i o której godzinie msza? [INFORMACJE]

Kalendarz adwentowy 2020 – jak zrobić?  

Mając już pomysł na to, co włożyć do kalendarza adwentowego możemy przejść do jego realizacji. Pomysłów na stworzenie kalendarza jest wiele. Może on być w formie girlandy lub artystyczny np. uszyty ręcznie z materiału. My jednak proponujemy wersje z pudełek. Można je dowolnie ozdobić lub zapakować w świąteczny papier, a nawet umieścić w nich magnesy i przyczepić na lodówce. 

Rekolekcje adwentowe 2020 ONLINE: kiedy i gdzie oglądać rekolekcje adwentowe 2020? 

RadioZET.pl