Zamknij

Co zawsze odsłania tak zwana mała czarna? - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Karolina Piotrowska
26.06.2019 14:57
Co zawsze odsłania tak zwana mała czarna? - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"
fot. screen / player.pl

Co zawsze odsłania tak zwana mała czarna? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" znajdziecie w artykule poniżej. Sprawdzamy też, którą odpowiedź na to pytanie z "Milionerów" zaznaczył uczestnik i czy wybrał prawidłowo.

Co zawsze odsłania tak zwana mała czarna? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", nad którym uczestnik długo się zastanawiał, można znaleźć poniżej. Dodatkowo w tym artykule znajdziecie wyjaśnienie prawidłowej odpowiedzi.

Do hamowni trafiają... - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" [WYJAŚNIENIE]

Milionerzy - co zawsze odsłania tak zwana mała czarna?

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "co zawsze odsłania tak zwana mała czarna?", nie była od razu oczywista dla kolejnego uczestnika programu. Do wyboru miał on tradycyjnie cztery warianty:

A. całe ramiona 

B. okolice pępka 

C. znaczną część nóg 

D. plecy do pośladków

Na początku uczestnik nie był przekonany do żadnej z przedstawionych odpowiedzi, jednak ostatecznie zaznaczył on odpowiedź C.

Co zawsze odsłania tak zwana mała czarna? [ODPOWIEDŹ Z MILIONERÓW]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "co zawsze odsłania tak zwana mała czarna?", to C., czyli znaczną część nóg. Uczestnik wygrał 2 tysiące złotych i kontynuował grę.

Mała czarna to potoczne określenie krótkiej, nieskomplikowanej sukienki w kolorze czarnym, spopularyzowanej w latach dwudziestych XX wieku przez projektantkę mody Coco Chanel.

Najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie... - odpowiedź z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

RadioZET.pl/KP