Zamknij

Coachella 2018: live stream - gdzie i kiedy oglądać online?

Redakcja
11.04.2018 16:02
Coachella 2018: gdzie i kiedy oglądać online? Transmisja na żywo
fot. PIXABAY

Coachella 2018 online - gdzie i kiedy oglądać na żywo jeden z najpopularniejszych festiwali na świecie? To pytanie zadaje sobie wielu fanów podobnych wydarzeń, którzy nie mogą uczestniczyć w tegorocznej edycji Coachelli. Sprawdzamy, gdzie obejrzymy live stream z poszczególnych występów.

Coachella 2018 to jeden z największych festiwali muzycznych na świecie. Co roku przyciąga on nie tylko tysiące fanów muzyki, ale i miłośników mody festiwalowej, popularne blogerki i influencerki. Można tam spotkać także ludzi znanych z branży modowej czy filmowej. Wszystkie osoby, które odpowiednio wcześniej nabyły bilety na Coachelle 2018, na żywo 13 kwietnia (piątek), będą mogły obejrzeć występy popularnych artystów. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą pojawić się na festiwalu w Kalifornii, mają możliwość obejrzenia Coachelli online. Sprawdzamy, gdzie i kiedy live stream z poszczególnych występów.

» Tomorrowland 2018: line-up. Gdzie, kiedy i kto wystąpi na festiwalu? «

Coachella 2018: live stream - gdzie i kiedy oglądać transmisję na żywo?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Coachelli 2018. Live Stream z poszczególnych występów dostępny będzie w specjalnej zakładce Choachella na YouTubie. Więcej szczegółów na ten temat znajdziemy na stronie internetowej YT - youtube.com/user/coachella. Lista artystów, którzy zgodzili się na transmisje na żywo z ich koncertów, jest bardzo imponująca. Zgodę wyraziło aż 82 wykonawców. Wśród nich znaleźli się m.in. Beyonce, The Weekend, Kamasi Washington, Angel Olsen, Migos czy Brockhampton. Przypominamy, że festiwal odbywać się będzie przez dwa weekendy, a dokładniej w dniach 13-15 kwietnia i 20-22 kwietnia.

Coachella 2018: line-up. Kto wystąpi na festiwalu?

Coachella 2018 już niebawem. W związku z tym coraz więcej osób zastanawia się, kto dokładnie wystąpi na festiwalu. Jakich artystów zobaczymy tym razem? Będą to m.in.: St.Vincent, Blaze, Belly, REZZ, Anakim, alt-J, HAIM, Sir Sly, Alf Alpha, Wizkid, X Japan, Sahar Z, Ron Gallo, Ibeyi, Eminem, Omar-S, AURORA. Pełny line-up Coachella 2018 można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia - www.coachella.com/lineup/#/artists/alphabetical

RadioZET.pl/JW