Zamknij

Creepypasta to.. ? Pytanie z Milionerów za 5 tys. zł [ODPOWIEDŹ]

Paweł Żurek
22.08.2019 13:15
Creepypasta to.. ? Pytanie z Milionerów za 5 tys. zł [ODPOWIEDŹ]
fot. TVN/Milionerzy/screen

Creepypasta to.. ? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestniczce udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 5 tysięcy złotych.

Creepypasta to.. ? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało się jej wygrać 5 tysięcy złotych.

>> Bułany powiemy o..? Pytanie z Milionerów za 500 zł [ODPOWIEDŹ]

>> Dlaczego liczba 18 należy do symboliki neonazistowskiej? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

Creepypasta to.. ? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to czym jest creepyasta nie była oczywista dla uczestniczki. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Piekielnie pikantne penne

B. Straszne historie

C. Krem do obuwia

D. Francuskie naleśniki

Uczestniczka pomimo sporych wątpliwości zaznaczyła odpowiedź C. Na rozstrzygnięcie tego pytania trzeba było jednak poczekać aż do końca przerwy reklamowej. 

MILIONERZY - Creepypasta to.. ? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to czym jest creepypasta, brzmi: straszne historie. Uczestniczka wybrała nieprawidłowe rozwiązanie i odpadła z rozgrywki. 

Creepypasta to krótka, fikcyjna historia, rozpowszechniana w internecie, która ma na celu przestraszyć czytelnika. Creepypasty nie są zwykle oparte na faktach, ale opisuje się je w sposób bardzo realistyczny, by zwiększyć uczucie strachu.

RadioZET.pl/PZ