Zamknij

Czad Festiwal 2018 odwołany! Dlaczego? [OFICJALNY KOMUNIKAT]

Redakcja
27.07.2018 12:11
Czad Festiwal 2018 odwołany! Dlaczego? [OFICJALNY KOMUNIKAT]
fot. PIXABAY

Czad Festiwal 2018 odwołany! Organizatorzy w piątek, 27 lipca na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścili informację o odwołaniu sierpniowej imprezy. Z jakich przyczyn? Przedstawiamy oficjalny komunikat.

Czad Festiwal to cykliczna impreza organizowana od 2013 roku. Głównym gatunkiem muzycznym festiwalu jest szeroko pojęty rock, jednak podczas wydarzenia występują także artyści reprezentujący m.in. takie kierunki jak reggae, pop czy blues.

Czad Festiwal 2018 odwołany! OFICJALNY KOMUNIKAT

To już jest pewne - Czad Festiwal 2018 oficjalnie odwołany! Dlaczego? Organizatorzy wydarzenia na swoim profilu w mediach społecznościowych w piątek, 27 lipca zamieścili następujący komunikat - "Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że z powodu małego zainteresowania oraz niechęci i utrudnień ze strony niektórych lokalnych środowisk zmuszony jest odwołać Czad Festiwal zaplanowany w dniach 15-18 sierpnia 2018 roku w Straszęcinie. Bardzo przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i patronom medialnym. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację."

Już od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych pojawiały się informacje o odwołaniu Czad Festiwalu. Internautów niepokoił przede wszystkim fakt, że sprzedaż biletów na muzyczną imprezę została wstrzymana. Komunikat, który pojawiał się na stronie arenashop.arenaagencja.pl, na której można było zakupić wejściówki, brzmiał następująco - "Aktualnie nie jest prowadzona rezerwacja i sprzedaż on-line na to wydarzenie". Niektórzy internauci uważali, że Czad Festiwal został odwołany z powodu małego zainteresowania tegoroczną edycją. Przypominamy, że w tym samym terminie (17-18 sierpnia) odbędzie się  Kraków Live Festival 2018 oraz Cieszanów Rock Festiwal 2018 (16-19 sierpnia)

Odwołany Czad Festiwal: zwrot biletów

Osoby, które już zakupiły bilety na Czad Festiwal 2018 nie muszą się niepokoić. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszczonym przed organizatorów imprezy na profilu na Facebooku - "Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem strony arenashop.arenaagencja.pl, proszone są o odesłanie biletów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie:  czadfestiwal.pl/43favgzdf…/…/07/zwrot_biletow.pdf do 7 dni od daty ogłoszenia przez Organizatora na adres:
Agencja Artystyczna ARENA
al. Jana Pawła II 21
39-200 Dębica
Z dopiskiem: ZWROT

Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 30 dni roboczych od daty odebrania przesyłki przez Agencję Artystyczną ARENA, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami."

RadioZET.pl/JW