Zamknij

Czad Festiwal 2018 oficjalnie odwołany! Przyczyny i komunikat organizatora

Redakcja
27.07.2018 13:05
Czad Festiwal 2018 oficjalnie odwołany! Przyczyny i komunikat organizatora
fot. PIXABAY

To już pewne - Czad Festiwal 2018 został oficjalnie odwołany! W piątek, 27 lipca organizator muzycznej imprezy zamieścił specjalny komunikat w tej sprawie. Dlaczego nie odbędzie się sierpniowe wydarzenie i co ze zwrotami biletów? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje. 

Czad Festiwal 2018 odwołany!

Czad Festiwal 2018 został oficjalnie odwołany. W piątek, 27 lipca organizator muzycznej imprezy na swoim profilu na Facebooku zamieścił specjalny komunikat, który brzmi następująco: "Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że z powodu małego zainteresowania oraz niechęci i utrudnień ze strony niektórych lokalnych środowisk zmuszony jest odwołać Czad Festiwal zaplanowany w dniach 15-18 sierpnia 2018 roku w Straszęcinie. Bardzo przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i patronom medialnym. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację."

Małe zainteresowanie festiwalem mogło być spowodowane odbywającymi się w tym samym terminie dwoma innymi imprezami muzycznymi. Przypominamy, że od 17 do 18 sierpnia będzie miał miejsce Kraków Live Festival 2018, a od 16 do 19 sierpnia Cieszanów Rock Festiwal 2018.

Ponadto organizatorzy informują, że osoby, który kupiły bilet na Czad Festiwal 2018 i odeślą wejściówkę na wskazany adres, otrzymają zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat można znaleźć w liku poniżej.

» Czad Festiwal 2018 odwołany! Dlaczego? [OFICJALNY KOMUNIKAT] «

Czad Festiwal 2018 - kiedy miał się odbyć i kto miał zagrać?

Przypominamy, że tegoroczna edycja Czad Festiwal 2018 miała rozpocząć się w środę, 15 sierpnia i zakończyć w sobotę, trzy dni później. Tradycyjnie muzyczna impreza miała mieć miejsce na terenie Arena Park - Straszęcin 87 koło Dębicy. Podczas festiwalu mieli zagrać zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści, m.in.: Celtica, Paddy and the Rats, KSU, The Polish, Luxtorpeda, Jelonek, Marek Piekarczyk, Russkaja, Papa Roach, Akurat, Dżem, Kabanos czy Delain.

RadioZET.pl/JW