Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czad Festiwal 2018 oficjalnie odwołany! Przyczyny i komunikat organizatora

27.07.2018 13:05
xxx zet

To już pewne - Czad Festiwal 2018 został oficjalnie odwołany! W piątek, 27 lipca organizator muzycznej imprezy zamieścił specjalny komunikat w tej sprawie. Dlaczego nie odbędzie się sierpniowe wydarzenie i co ze zwrotami biletów? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje. 

Czad Festiwal 2018 oficjalnie odwołany! Przyczyny i komunikat organizatora fot. PIXABAY

Czad Festiwal 2018 odwołany!

Czad Festiwal 2018 został oficjalnie odwołany. W piątek, 27 lipca organizator muzycznej imprezy na swoim profilu na Facebooku zamieścił specjalny komunikat, który brzmi następująco: "Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że z powodu małego zainteresowania oraz niechęci i utrudnień ze strony niektórych lokalnych środowisk zmuszony jest odwołać Czad Festiwal zaplanowany w dniach 15-18 sierpnia 2018 roku w Straszęcinie. Bardzo przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i patronom medialnym. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację."

Małe zainteresowanie festiwalem mogło być spowodowane odbywającymi się w tym samym terminie dwoma innymi imprezami muzycznymi. Przypominamy, że od 17 do 18 sierpnia będzie miał miejsce Kraków Live Festival 2018, a od 16 do 19 sierpnia Cieszanów Rock Festiwal 2018.

Ponadto organizatorzy informują, że osoby, który kupiły bilet na Czad Festiwal 2018 i odeślą wejściówkę na wskazany adres, otrzymają zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat można znaleźć w liku poniżej.

» Czad Festiwal 2018 odwołany! Dlaczego? [OFICJALNY KOMUNIKAT] «

Czad Festiwal 2018 - kiedy miał się odbyć i kto miał zagrać?

Przypominamy, że tegoroczna edycja Czad Festiwal 2018 miała rozpocząć się w środę, 15 sierpnia i zakończyć w sobotę, trzy dni później. Tradycyjnie muzyczna impreza miała mieć miejsce na terenie Arena Park - Straszęcin 87 koło Dębicy. Podczas festiwalu mieli zagrać zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści, m.in.: Celtica, Paddy and the Rats, KSU, The Polish, Luxtorpeda, Jelonek, Marek Piekarczyk, Russkaja, Papa Roach, Akurat, Dżem, Kabanos czy Delain.

RadioZET.pl/JW

Oceń