Zamknij

Czarna Perła, odcinek 10: streszczenie. Ślub Hazal i Vurala!

Redakcja
18.05.2018 10:43
Czarna Perła, odcinek 10: streszczenie. Ślub Hazal i Vurala!
fot. screen z youutbe/Siyah Inci

"Czarna Perła", odcinek 10: streszczenie. Ślub Hazal i Vurala! Melek nie chce iść na wieczorną ceremonią, a Halil na ślubie przynosi wstyd rodzinie. Z kolei Kenan ostatni raz rozmawia z ukochaną. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 10. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 11: streszczenie. Strzelanina na ślubie Hazal! «

Czarna Perła, odcinek 10: streszczenie nowego epizodu

Aziz przychodzi do domu Demiroglu. Daje Vuralowi ślubny "prezent", który okazuje się pociskiem do broni. Salih oświadcza Kenanowi, że Hazal wychodzi dzisiaj za mąż. Mężczyzna jest zrozpaczony. Z kolei Vural mówi matce, by ta nie robiła żadnych problemów podczas ceremonii. Canan ma jednak jeden warunek. Chce, by od razu po ślubie, cała rodzina wróciła do Stambułu, razem z panną młodą. Tymczasem Ebru robi makijaż siostrze. Mówi jej, by wyrzuciła czarną perłę. Hazal się wścieka i oświadcza, że nigdy się jej nie pozbędzie.

Kenan przychodzi pod dom Hazal. Wali w drzwi pięścią i żąda, by dziewczyna otworzyła. Hazal wychodzi na zewnątrz. Kiedy Kenan widzi ukochaną w sukni ślubnej, staje jak wmurowany. Kolejny raz próbuje namówić Hazal do powrotu. Wyznaje jej miłość i odchodzi. Wkrótce pod dom podjeżdża Vural w limuzynie ślubnej. Melek błaga córkę, by ta nie brała ślubu z nowo poznanym mężczyzną. Dziewczyna jednak jest zdecydowana i wsiada do samochodu.

Mieszkańcy miasteczka śmieją się z Kenana, że narzeczona zostawiła go dla bogatszego mężczyzny. Wieczorem Halil i Ebru są gotowi do wyjścia na ceremonię. Melek decyduje się jednak zostać w domu. Tymczasem Kenan zdobywa broń i wsiada na czyjąś łódź. Canan przeprowadza poważną rozmowę z Hazal. Mówi dziewczynie, że nie nadaje się na jej synową. Jest pewna, że ta żeni się z jej synem jedynie dla pieniędzy. Canan mówi Hazal, że jeśli ta złamie serce Vuralowi, to ona zrani tych, których dziewczyna kocha, poczynając od Kenana.

Aziz przychodzi pod dom Kenana z butelką wina. Chce wesprzeć przyjaciela w tych trudnych chwilach. W domu jednak nikogo nie zastaje. Nagle zjawia się młodzieniec, który woła Ahmeta. Mówi mu, że Kenan wziął broń i łódź i prawdopodobnie płynie na ślub. Z kolei Vural wchodzi do garderoby panny młodej. Mężczyzna wręcza ukochanej prezent ślubny - naszyjnik wysadzany brylantami. Hazal jednak nie przyjmuje podarunku. Tymczasem rodzina Demiroglu jest zażenowana zachowaniem Halila podczas uroczystości zaślubin. 

Czarna Perła: odcinek 10 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", odcinek 10. wyemitowany zostanie w piątek, 18 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW