Zamknij

Czarna Perła, odcinek 11: streszczenie. Strzelanina na ślubie Hazal!

Redakcja
21.05.2018 10:05
Czarna Perła, odcinek 11: streszczenie. Strzelanina na ślubie Hazal!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła", odcinek 11: streszczenie. Kenan, na ślub Hazal i Vurala, przychodzi z bronią! Z kolei przemytnicy odbierają Ahmetowi narkotyki, a Vural zatrudnia Halila jako kierowcę. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 11. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 12: streszczenie. Hazal poznaje tajemnicę Demiroglu! «

Czarna Perła, odcinek 11: streszczenie nowego epizodu

W nowym, 11. odcinku "Czarnej Perły", zobaczymy ślub Hazal i Vurala. Kiedy urzędnik pyta, czy para chce się pobrać, Vural odpowiada natychmiastowo, kobieta zaś długo milczy. Tymczasem Kenan dopływa do brzegu. Zachodzi od tyłu posiadłości Demiroglu tak, by nikt go nie widział i wymierza broń w kierunku państwa młodych. W tej chwili zjawia się Aziz, który prosi Kenana, by nikogo nie zabijał. W tym czasie Hazal twierdząco odpowiada na zadane wcześniej pytanie urzędnika. Kenan jest zdruzgotany i kilka razy wystrzela z broni w niebo. Hazal dostrzega ukochanego. Vural każe Yencerowi zabrać jego żonę do środka. Z kolei Aziz prosi Kafesa, by ten zabrał Kenana na łódź. Sam natomiast zostaje w miejscu, gdzie padły strzały. Chce wziąć winę na siebie. Vural z ochroniarzem awanturuje się a Azizem, który następnie opuszcza posiadłość Demiroglu i zabierana Kenana do hotelu.

Hazel idzie do sypialni, gdzie zastaje łóżko zasłane różami. Wściekła rozrzuca kwiaty i rozrywa swoją suknię ślubną. Wkrótce w pokoju zjawia się Vural. Dziewczyna każe mężczyźnie się wynosić. Vural, zgodnie z wolą żony, opuszcza sypialnię. Z kolei Ahmet przekazuje narkotyki przemytnikom. Ci jednak nie płacą mu za przywieziony towar i wymierzają broń w jego kierunku. Ahmet szybko wskakuje do wody. Przemytnicy oddają strzały w jego stronę. Następnego dnia Halil opowiada żonie, co wydarzyło się na ślubie. 

Pokojówka mówi Canan, że jej syn spał w pokoju gościnnym. Matka Vurala mówi jej, że nikomu nie może o tym powiedzieć. Tymczasem Melek każe Ebru sprawdzić, jak trzyma się Kenan. Ebru idzie do domu mężczyzny. Nikogo jednak nie zastaje, więc kładzie się na łóżku, wyciąga zdjęcie z ramki Hazal i Kenana i rozrywa na małe kawałki. Tymczasem do domu wraca Kenan. Jest wściekły, że Ebru przyszła do jego domu. Zapytany o to, czy to on wystrzelił, nie odpowiada i wychodzi z mieszkania.

Halil przychodzi do posiadłości Demiroglu. Mówi Vuralowi i Canan, że to Kenan strzał podczas wczorajszej uroczystości. Vural oświadcza, że ma chłopaka na oku. Canan mówi Halilowi, że od kiedy stali się rodziną, nie przystoi mu już dłużej pracować jako sprzedawca. Vural oferuje mu pracę. Chce, by ojciec Hazal był jego szoferem. Tymczasem Ahmet dzwoni do Cuneyta i mówi, że przemytnicy zabrali towar i zatopili statek. Niewiele później zostaje pobity przez ludzi Cuneyta.

Czarna Perła: odcinek 11 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", odcinek 11. wyemitowany zostanie w poniedziałek, 21 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW