Zamknij

Czarna Perła, odcinek 12: streszczenie. Hazal poznaje tajemnicę Demiroglu!

Redakcja
22.05.2018 11:06
Czarna Perła, odcinek 12: streszczenie. Hazal poznaje tajemnicę Demiroglu!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła", odcinek 12: streszczenie. Hazel dowiaduje się o konflikcie między rodziną Demiroglu a Azizem! Z kolei Melek nie chce rozmawiać z córką, a Ebru dostaje list miłosny od Ahmeta. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 12. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 13: streszczenie. Kenan zostaje porwany! «

Czarna Perła, odcinek 12: streszczenie nowego epizodu

Canan oświadcza córce, że ma w planach fuzję z dużą firmą, w związku z czym wcześniej wrócą do Stambułu. Kobieta nie ma jednak pojęcia, kto kieruje wspomnianą firmą. Z kolei Halil awanturuje się z żoną. Jest przekonany, że ta od samego początku wiedziała, kto strzelał na ślubie. Dodatkowo mówi Melek, że został szoferem Vurala i będą musieli przeprowadzić się do Stambułu. Melek protestuje.

Hazal nie czuje się dobrze w posiadłości rodziny Demiroglu. Dzwoni do siostry i prosi, by ta ją odwiedziła. Podczas rozmowy dopytuje się też o Kenana. Ebru kłamie i mówi, że Kenan już pogodził się z ich rozstaniem. Chwilę później do sypialni Hazal wchodzi matka Vurala. Canan kłóci się z młodą dziewczyną. Uważa, że ta nie okazuje jej synowi należytego szacunku. Wkrótce do pokoju Hazal wchodzi Irmak, która próbuje pocieszyć szwagierkę. Tymczasem Aziz znajduje Kenana w porcie. Raz jeszcze próbuje go namówić na przeprowadzkę do Stambułu. 

Z kolei Defne jest zła na męża. Nie rozumie, dlaczego ten powierzył tak ważne zadanie, jak przemyt narkotyków, prostemu rybakowi. Sinan mówi żonie, że Canan i Vural planują fuzję. Jest zły, że prawie nic o tym nie wie. Wkrótce pojawia się Canan. Sinan pyta matkę, dlaczego ta nie powiedziała mu o planach dotyczących przyszłości firmy. Canan mówi synowi, że wie o jego długach. Dodaje, że jest największą zakałą rodziny. 

Tymczasem Hazal jedzie z Vuralem do jej rodzinnego domu. Mężczyzna mówi kobiecie, by ta pożegnała się z matką, bo możliwe, że niedługo wyjadą i już nigdy jej nie spotka. Melek na widok córki, odwraca głowę. Nadal jest zła na Hazal i nie chce z nią rozmawiać. Po kłótni z matką zapłakana dziewczyna wraca do samochodu męża. Nagle dostrzega Kenana. W tej chwili Vural chwyta Hazal za rękę i z pogardą patrzy na rybaka. Po chwili para wsiada do samochodu i odjeżdża. 

Wieczorem Kenan wraca do domu. W mieszkaniu zastaje pobitego brata. Ahmet mówi, że musi się ukrywać, bo inaczej ktoś go zabije. Po chwili w domu zjawia się Aziz, którego wezwał Kenan. Ahmet opowiada przyjaciołom całą sytuację. Kenan jest wściekły. Uważa, że jego brat zhańbił honor całej rodziny. Aziz postanawia zabrać Ahmeta do jego domu w Stambule. Ahmet zostawia Kenanowi list do Ebru. Następnie każe o siebie dbać i odjeżdża z ludźmi Aziza.

Pośrednik przekazuje Ebru list. Mówi, że napisał go Kenan. Dziewczyna jest wniebowzięta. Czyta list, który okazuje się być od Ahmeta. Zgniata kartkę i wyrzuca ją do morza. Zrozpaczona Ebru idzie do portu, gdzie widzi Kenana obejmującego się z jakąś dziewczyną - Ece. Ebru kłóci się z Kenanem i mówi, by nie próbował jej swatać ze swoim bratem. Rybak każe się jej wynosić. Tymczasem Hazal podsłuchuje rozmowę Vurala i Canan. Dowiaduje się z niej o konflikcie między rodziną Demiroglu a Azizem.

Czarna Perła: odcinek 12 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", odcinek 12. wyemitowany zostanie we wtorek, 22 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

» Projekt Lady 3: uczestniczki. Kim są i co o nich wiemy? [LISTA] «

RadioZET.pl/JW