Zamknij

Czarna Perła, odcinek 13: streszczenie. Kenan zostaje porwany!

Redakcja
23.05.2018 10:42
Czarna Perła, odcinek 13: streszczenie. Kenan zostaje porwany!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

Czarna Perła, odcinek 13: streszczenie. Ebru mówi siostrze, że widziała jej ukochanego z dziewczyną. Z kolei ludzie Vurala porywają Kenana, a Hazal zostaje wywieziona do Stambułu! Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 13. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 14: streszczenie. Kenan wspólnikiem Demiroglu! «

Czarna Perła, odcinek 13: streszczenie nowego epizodu

Ebru przychodzi do posiadłości Demiroglu odwiedzić siostrę. Mówi Hazal, że Kenan już pogodził się z ich rozstaniem. Dodaje, że widziała jak ukochany siostry, czule obejmuje inną kobietę. Kiedy Ebru odchodzi, zrozpaczona Hazal zgniata w dłoniach szklankę. Tymczasem Kenan niszczy kolekcjonerski model statku, który przygotowywał razem z Hazal. Wkrótce do mieszkania mężczyzny przychodzi Melek.

Irmak wyjeżdża do Stambułu dzień przed wszystkimi. Z kolei uzbrojeni mężczyźni zatrzymują Sinana i porywają go! Zakładają mu worek na głowę, by nic nie widział i przewożą do magazynu. Sinan jest przerażony. Nagle jeden z porywaczy ściąga worek. W tej chwili Sinan dostrzega Aziza. Chłopak oferuje Sinanowi pracę. Kolejnego dnia Aziz przychodzi do mieszkania Kenana. Mówi mu, że jego łódź podpalono na zlecenie Vurala. Próbuje namówić przyjaciela do zemsty. 

Rodzina Demiroglu wraz z Hazal wsiada do samochodów i wyrusza do Stambułu. Po drodze Kenan zajeżdża im drogę. Vural wychodzi z auta, by porozmawiać z młodym rybakiem. Kenan mówi mężczyźnie, że przyjechał tu, by go ostrzec. Każe Vuralowi trzymać się od niego i od jego brata z daleka. Następnie wsiada na swój motocykl i odjeżdża. Zdenerwowany Vural mówi Gencerowi, że gdy wrócą do Stambułu, ma pozbyć się Kenana. 

Demiroglu docierają na miejsce. Jedna ze służących, na widok żony Vurala, upuszcza pojemnik z biżuterią Naz. Canan awanturuje się ze swoją pracownicą, a całą rozmowę podsłuchuje Hazal. Vural próbuje zbliżyć się do żony. Kobieta jednak odpycha mężczyznę. W tym czasie Kenan wychodzi z domu. Nagle pojawia się Gencer ze swoimi ludźmi. Rozpoczyna się bójka. Ludzie Gencera szybko jednak pokonują rybaka. Siłą wsadzają go do samochodu i odjeżdżają. Całej sytuacji z ukrycia przygląda się Ebru. Przerażona kobieta dzwoni do siostry. Nie odbiera jednak Hazal, a Vural. Ebru kłoci się z mężczyzną. 

Tymczasem pobity Kenan budzi się na kutrze. Nagle widzi, że do nóg ma przywiązany ciężki kamień. Chwilę później porywacze wrzucają go do morza!

Czarna Perła: odcinek 13 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", odcinek 13. wyemitowany zostanie w środę, 23 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW